اعلام آمادگی رییس بنیاد مستضعفان جهت احداث واحد های مسکونی برای پرسنل آسایشگاه کهریزک

به گزارش مجله کامسا، مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک درباره یاری 10 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به این خیریه از ابتدای شیوع کرونا تا امروز، گفت: همزمان با روز مددکار این بنیاد 2 میلیارد تومان به مددکاران آسایشگاه اهدا کرد.

اعلام آمادگی رییس بنیاد مستضعفان جهت احداث واحد های مسکونی برای پرسنل آسایشگاه کهریزک

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، محمدرضا صوفی نژاد گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا امروز، این بنیاد حدود 10 میلیارد تومان به آسایشگاه خیریه کهریزک یاری نموده است که سه میلیارد تومان در اسفند ماه سال گذشته و هفت میلیارد تومان آن نیز طی امسال به منظور حمایت از مددجویان و مددکاران این مجموعه اجرا شده است.

مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک اضافه کرد: در بازدید رییس بنیاد مستضعفان از آسایشگاه کهریزک به مناسبت میلاد امیرالمومنین (ع) مبلغ 2 میلیارد تومان برای قدردانی از مددکاران آسایشگاه که در ماه های اخیر و همزمان با شیوع کرونا، کوشش و جانفشانی کردند، اهدا کرد.

به گفته صوفی نژاد، علاوه بر این موارد، در جلسه امروز نیز رییس بنیاد مستضعفان نسبت به احداث واحد های مسکونی برای پرسنل این آسایشگاه اعلام آمادگی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 557

به "اعلام آمادگی رییس بنیاد مستضعفان جهت احداث واحد های مسکونی برای پرسنل آسایشگاه کهریزک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی رییس بنیاد مستضعفان جهت احداث واحد های مسکونی برای پرسنل آسایشگاه کهریزک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید