با آمادگی کامل به مصاف تراکتورسازی می رویم

به گزارش مجله کامسا، به گزارش خبرنگاران، آرتا منهاجی عصر سه شنبه در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر تراکتورسازی تبریز، گفت: ما طبق آنچه که از قبل ترسیم شده بود و برنامه هایی که سرمربی تیم در نظر گرفته روی نمودار خودمان حرکت می کنیم و مشخصاً بازی به بازی پیشرفت نموده و به هماهنگی بیشتری دست پیدا می کنیم.

با آمادگی کامل به مصاف تراکتورسازی می رویم

وی اضافه کرد: شرایط تیم ما خاص است و احتیاج به زمان داریم و کوشش کادر فنی و همتی که بچه ها می نمایند باعث می گردد امیدوارانه به ادامه راه نگاه کنیم و فکر می کنم فرایند مثبتی پیش رو داشته باشیم.

مربی مس رفسنجان اضافه کرد: تراکتورسازی تیم قابل احترام و کادر فنی کارکشته ای دارد و از مهره های ارزشمندی بهره می برد و حساسیت بازی برای هر دو تیم معین است.

وی ادامه داد: قطعاً ما در زمین خودمان تیم دست و پا بسته ای نخواهیم بود و برنامه های ویژه ای را در نظر گرفته ایم و ربیعی در طول این مدت برنامه های خود را برای تیم ارائه نموده و آمادگی کامل برای بازی داریم و امیدوارم بازی خوبی در پیش داشته باشیم. متأسفم که تماشاگران امکان حضورر در استادیوم را ندارند.

منهاجی در مورد شرایط بازیکنان تیم مس رفسنجان گفت: غیر از اتفاقی که امروز برای نامور در تمرین افتاد بقیه مسئله ای برای بازی ندارند یکی دو مورد مصدومیت جزئی داشتیم که با کوشش کادر پزشکی به آمادگی رسیده اند. نامور نیز به اعتقاد خودم به بازی خواهد رسید و فکر نمی کنم مشکل حادی داشته باشد و بچه ها به لحاظ بدنی و ذهنی در آمادگی کامل هستند و امیدوارم عملکردشان در زمین مسابقه نیز مناسب باشد.

مربی مس رفسنجان درباره تیم داوری گفت: تارخ داور جوان و موفقی هستند و مطمئنم تیم داوری از وظایف خود برخواهند آمد و در هفته های گذشته ثابت نموده ایم که با تیم داوری همکاری خیلی خوبی داشته ایم هم آنها قضاوت نموده اند هم ما به عنوان کادر فنی سعی نموده ایم همکاری لازم را داشته باشیم و امیدوارم تیم داوری در بازی فردا تحت تأثیر شرایط بازی و بازیکنان داخل زمین قرار نگیرند و قضاوت عادلانه خود را انجام دهند.

منهاجی درباره بازی در زمین چمن مصنوعی گفت: در اینکه رفتار توپ در زمین چمن مصنوعی متفاوت است شکی در آن نیست فقط در فوتبال هم نیست. به هر حال این چمن مورد تأیید فیفا و فدراسیون خودمان قرار گرفته هم اینکه سالهای گذشته بارها مسابقات رسمی در آن برگزار شده است اما از این لحاظ که رفتار توپ متفاوت با چمن طبیعی است قابل انکار نیست ولی وقتی هم فیفا و فدراسیون تأیید کردند شرایط مسابقه را دارد. به لحاظ مصدومیت هم نگرانی هایی دارد اما چمن مصنوعی رفسنجان در کل شرایط خوبی دارد و در سال گذشته در تمام بازی هایی که انجام دادیم حتی یک مصدومیت بابت زمین نداشتیم.

وی گفت: تک تک بچه ها و کادر فنی کوشش می نمایند و متوجه فضای ذهنی هواداران خود در رفسنجان هستیم و شاید هنوز فضای فکری در بردهای پیاپی سال گذشته باشد اما فضای لیگ برتر کاملاً متفاوت است و مقداری زمان لازم داریم و فوتبال ورزشی است که قابل پیش بینی نیست اما قول می دهیم که با یاری باشگاه و کوشش بچه ها و کادر فنی بیشترین کوشش خودمان را انجام دهیم و سال جاری تیم آبرومندی خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 417

به "با آمادگی کامل به مصاف تراکتورسازی می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با آمادگی کامل به مصاف تراکتورسازی می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید