تایید صلاحیت داوطلبان شورای شهر کرمانشاه

به گزارش مجله کامسا، فضل الله رنجبر از تایید صلاحیت 175 داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه در هیات های اجرایی و نظارت خبر داد.

تایید صلاحیت داوطلبان شورای شهر کرمانشاه

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه؛ فرماندار کرمانشاه گفت: در مجموع 240 نفر برای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه ثبت کردند که پس از بررسی های اجرا شده صلاحیت 65 نفر آنان احراز نشد.

وی خاطرنشان کرد: در شهرهای تابعه کرمانشاه یعنی کوزران، هلشی، ماهیدشت و بیلوار نیز 72 نفر ثبت نام کرده بودند که صلاحیت 68 نفر آن ها مورد تایید قرار گرفت اما چهار نفر صلاحیتشان احراز نشد.

رنجبر همچنین با اشاره به ثبت نام 312 نفر در حوزه شهرستان کرمانشاه برای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر، افزود: با عدم احراز صلاحیت 69 نفر و انصراف قطعی 26 تن، تا این لحظه تعداد کاندیداها به 217 تن می رسد.

فرماندار کرمانشاه یادآوری کرد: طبق برنامه زمانبندی، آن دسته از داوطلبانی که صلاحیت آن ها مورد احراز قرار نگرفته است از امروز نهم تا دوازدهم اردیبهشت فرصت شکایت دارند.

وی افزود: پس از سرانجام مهلت چهار روزه، کار رسیدگی به شکایات این افراد به مدت 10 روز آغاز و در نهایت 24 اردیبهشت نتیجه قطعی تایید یا رد صلاحیت آنها توسط هیات نظارت استان به فرمانداری و از این طریق به داوطلبان اعلام می شود.

ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 28 خرداد در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 678

به "تایید صلاحیت داوطلبان شورای شهر کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید صلاحیت داوطلبان شورای شهر کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید