تشکیل ستاد توسعه صادرات بهقره باغ

به گزارش مجله کامسا، خبرنگاران : رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از تشکیل ستاد توسعه صادرات به منطقه قره باغ به دستور وزیر صمت در استان آذربایجان شرقی اطلاع داد.

تشکیل ستاد توسعه صادرات بهقره باغ

جهت دریافت خدمات ویلای یک طبقه مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از شاتا، حمید زادبوم در نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت با مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی، با بیان این مطلب، اضافه کرد: معاونان امور مالی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان اردبیل در این ستاد با موضوع وزارت صنعت، معدن و تجارت مشارکت دارند.

وی تشکیل این ستاد را فرصتی مناسب برای توسعه صادرات استان آذربایجان شرقی دانست.

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران همچنین از پیگیری موافقتنامه های تجارت ترجیحی با کشورهای ارمنستان و آذربایجان اطلاع داد و گفت: آذربایجان شرقی به خاطر ظرفیت های صادراتی و هم مرزی با این کشورها از ظرفیت صادراتی موافقت نامه ها، می تواند استفاده کند.

زادبوم در ادامه با تاکید بر این نکته که استاندارد کالاهای وارداتی به خوبی انجام می گردد، توضیح داد: سازمان ملی استاندارد و سازمان حفظ نباتات کار خود را بر اساس مقررات صادرات و واردات انجام می دهند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 416

به "تشکیل ستاد توسعه صادرات بهقره باغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل ستاد توسعه صادرات بهقره باغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید