تصادف عجیب 50 خودرو با 36 مصدوم در اتوبان قزوین

به گزارش مجله کامسا، کارشناسان پلیس راه تحقیقات خود را برای آنالیز علت برخورد عجیب و زنجیره ای 50 خودرو در بزرگراه قزوین - کرج شروع کردند.

تصادف عجیب 50 خودرو با 36 مصدوم در اتوبان قزوین

به گزارش ایران، سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در این باره گفت: حدود ساعت 19 شنبه 11 مرداد در آزادراه قزوین - کرج در محدوده کیلومتر هشت، وقوع چند فقره تصادف جرحی در چهار نقطه از محور میان سه دستگاه تریلی، چهار دستگاه وانت نیسان، شش دستگاه سواری پراید، یک دستگاه سواری ام وی ام، یک دستگاه سواری پاژن، یک دستگاه سواری سمند و یک دستگاه خودروی تویوتا منجر به مجروح شدن بعضی سرنشینان این خودرو ها شد.

به علت وقوع این تصادف که 36 مصدوم داشت و وقوع 11 فقره تصادف خسارتی دیگر در 11 نقطه از همین محور میان 14 دستگاه پراید، یک دستگاه وانت نیسان، یک دستگاه وانت پیکان، یک دستگاه سواری دوو، دو دستگاه سواری تیبا، دو دستگاه سواری سمند، یک دستگاه سواری تندر90، یک دستگاه کامیون ایویکو و چهار دستگاه سواری پژو در آزادراه کرج - قزوین ترافیک سنگینی ایجاد شد.

سرهنگ رحمانی گفت: بیشتر این تصادفات از جلو به عقب بوده و ردی از انحراف یا لغزش وجود ندارد، با این وجود تیمی از کارشناسان پلیس هدایت و رانندگی، تحقیقات و آنالیز های خود در خصوص علت وقوع این تصادفات را شروع نموده و با آنالیز مستندات و شواهد موجود نتیجه نهایی را اعلام خواهند کرد. پیشتر اعلام شده بود علت تصادف لغزندگی جاده بوده که چنین موردی ثابت نشده و با این وجود کارشناسان در حال آنالیز هستند و باید ببینیم نتیجه چه می گردد. اگر هر مقصری برای این حادثه معین گردد، طبق قانون با وی برخورد خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 211

به "تصادف عجیب 50 خودرو با 36 مصدوم در اتوبان قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف عجیب 50 خودرو با 36 مصدوم در اتوبان قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید