جبهه های کاری پروژه راه آهن اردبیل در بخش روسازی افزایش خواهد یافت

به گزارش مجله کامسا، وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق برنامه ریزی ها و هماهنگی انجام یافته در وزارت راه و شهرسازی برای بهره برداری هرچه سریع تر و در زمان مقرر جبهه های کاری پروژه راه آهن اردبیل در بخش روسازی افزایش خواهد یافت.

جبهه های کاری پروژه راه آهن اردبیل در بخش روسازی افزایش خواهد یافت

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، محمد اسلامی در بازدید از کارگاه های ساخت قطعات پروژه راه آهن اردبیل گفت: عملیات اجرایی پروژه بزرگ راه آهن اردبیل-میانه در حال حاضر در مرحله زیرسازی با پیشرفت فزیکی 85 درصدی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه جبهه های کاری پروژه راه آهن اردبیل در بخش روسازی افزایش خواهد یافت افزود: طبق برنامه ریزی ها و هماهنگی انجام یافته در وزارت راه و شهرسازی برای بهره برداری هرچه سریع تر و در زمان مقرر جبهه های کاری پروژه راه آهن اردبیل در بخش روسازی افزایش خواهد یافت.

اسلامی با تاکید بر جذب حداکثری بودجه های مربوطه شرح داد: باید تمامی متولیان و دستگاه های اجرایی مربوطه در جذب بودجه های عمرانی دولتی و تسهیلات بانکی اختصاص یافته تلاش گر باشند.

وزیر راه و شهرسازی از اختصاص اعتبارات لازم برای پروژه راه آهن اردبیل خبر داد و اعلام نمود: دولت به قولی که مردم اردبیل داده است عمل خواهد کرد و برای اتمام این پروژه به 1 هزار 600 میلیارد تومان اعتبار نیاز خواهیم داشت که برای جدب آن اقدامات لازم انجام خواهد شد.

وی احداث شبکه ریلی را مطالبه جدی مردم استان اردبیل دانست و اظهار کرد: احداث شبکه ریلی و راه آهن در اردبیل علاوه بر رفع نیاز مردم استان به استفاده مسافربری در رونق اقتصادی و تولیدی استان اردبیل نیز موثر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 120

به "جبهه های کاری پروژه راه آهن اردبیل در بخش روسازی افزایش خواهد یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جبهه های کاری پروژه راه آهن اردبیل در بخش روسازی افزایش خواهد یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید