داغ قره باغ در شبکه افق روایت می گردد

به گزارش مجله کامسا، مستند داغ قره باغ روایتی از جنگ و درگیری تاریخی میان 2 کشور ارمنستان و آذربایجان بر سر منطقه قره باغ، پنجشنبه این هفته روی آنتن شبکه افق می رود.

داغ قره باغ در شبکه افق روایت می گردد

جهت دریافت خدمات طراحی باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، مستند داغ قره باغ مناقشه سیاسی و جنگ نظامی میان آذربایجان و ارمنستان بر سر منطقه کوهستانی قره باغ را که پس از فروپاشی شوروی شدت گرفت، روایت می نماید. در این میان دولت وقت ایران برای برقراری صلح در این منطقه کوشش های فراوانی را انجام داده که در این مستند مورد توجه قرار گرفته است.

در داغ قره باغ که ساخت آن سه سال طول کشیده است، تاریخچه منطقه قره باغ مرور می گردد و نقش جمهوری اسلامی در میانجی گری میان آذربایجان و ارمنستان برای حل و فصل ماجرا هم مورد آنالیز قرار می گیرد.

این مستند با تهیه کنندگی امیر مهریزاد و کارگردانی سینا حسین پور، پنجشنبه هشتم آبان ساعت 22 و تکرار آن ساعت 12 روز بعد از شبکه افق پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 289

به "داغ قره باغ در شبکه افق روایت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داغ قره باغ در شبکه افق روایت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید