لیست مازاد یحیی گل محمدی تغییر کرد؛ جدایی بازیکن محبوب پرسپولیسی ها منتفی شد

به گزارش مجله کامسا، تهران (پانا) - یکی از بازیکن هایی که یحیی گل محمدی در لیست مازاد قرار داده بود، به حضور در این تیم ادامه خواهد داد تا کمی خیال هواداران این تیم راحت شود.

لیست مازاد یحیی گل محمدی تغییر کرد؛ جدایی بازیکن محبوب پرسپولیسی ها منتفی شد

با اینکه یحیی گل محمدی بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا نام محسن ربیع خواه و محمد انصاری را در لیست خروج پرسپولیس قرار داده بود، اما به نظر می رسد جدایی شجاع خلیل زاده و پیدا نشدن جانشین خوب برای او باعث شده تا سرانجام سرمربی جوان پرسپولیس به ماندگار شدن یکی از این بازیکن ها رضایت داده است.

بنابر شنیده ها محمد انصاری که یکی از بازیکن های محبوب پرسپولیس نزد هواداران این تیم بوده و این روزها دوران آماده سازی پس از مصدومیت را سپری می کند، از لیست مازاد یحیی گل محمدی کنار گذاشته شده و قرار است به زودی در تمرین پرسپولیس شرکت کند.

محمد انصاری که قابلیت بازی در دفاع آخر و دفاع چپ را دارد، در زمان برانکو به عنوان بازیکن تستی در تمرین پرسپولیس حاضر شد و با اعتماد برانکو توانست قابلیت های خودش را نشان دهد. او که در زمان محرومیت پرسپولیس از جابجایی با پیشنهاد بزرگی از چین روبرو شده بود، این تیم را رها نکرد و با رد کردن پیشنهاد خارجی تبدیل به یکی از بازیکنان محبوب هواداران این تیم شده بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 371

به "لیست مازاد یحیی گل محمدی تغییر کرد؛ جدایی بازیکن محبوب پرسپولیسی ها منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست مازاد یحیی گل محمدی تغییر کرد؛ جدایی بازیکن محبوب پرسپولیسی ها منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید