محمود فکری محروم گردد، فیلم فحاشی فولادی ها را به فدراسیون می دهیم

به گزارش مجله کامسا، استقلالی ها قاطعانه مدعی اند سرمربی آن ها در حالی توسط فدراسیون احضار شده که تعدادی از مردان نیمکت نشین فولاد از ابتدا تا انتهای مسابقه بار ها از الفاظ نامناسب استفاده کردند و به بازیکنان استقلال داخل زمین فحاشی می کردند.

محمود فکری محروم گردد، فیلم فحاشی فولادی ها را به فدراسیون می دهیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمود فکری به خاطر اتفاقاتی که در سرانجام جدال مقابل فولاد خوزستان رخ داد، به کمیته انضباطی فدراسیون احضار شده و بعید نیست بابت فیلمی که از او در فضای مجازی منتشر شده دچار محرومیت گردد. در چنین شرایطی کاملاً بدیهی است باشگاه استقلال حامی سرمربی خود بوده و نخواهد در همین ابتدای کار شاهد محرومیت فکری باشد. از طرف دیگر استقلالی ها قاطعانه مدعی اند سرمربی آنها در حالی توسط فدراسیون احضار شده که تعدادی از مردان نیمکت نشین فولاد از ابتدا تا انتهای مسابقه بارها از الفاظ نامناسب استفاده کردند و به بازیکنان استقلال داخل زمین فحاشی می کردند.

استقلالی ها همچنین تأکید دارند در نیمه دوم هنگامی که مسابقه به دلیل یک درگیری دچار وقفه شده بود، برخی از اعضای تیم رقیب بدون کوچک ترین واهمه ای هتاکی می کردند و این موارد توسط دوربین ها ثبت شده است، به همین خاطر اگر قرار باشد همه چیز فقط گردن محمود فکری بیفتد و باشگاه استقلال بازنده اتفاقات اتفاق افتاده در اهواز تلقی گردد، فیلم هایی که از فحاشی فولادی ها نسبت به بازیکنان و اعضای کاروان استقلال در اختیار دارند را به فدراسیون فوتبال ارائه خواهند کرد تا اگر قرار است همه چیز به صورت عادلانه مورد آنالیز قرار بگیرد، متولیان فوتبال کشور با مردان هنجارشکن تیم رقیب هم برخورد قانونی و قاطعانه داشته باشند. باشگاه استقلال روز شنبه طی بیانیه ای مدعی شد از رفتار نامناسب و هتاکی فولادی ها تصویربرداری نموده ولی به دلیل اینکه نمی خواهد پخش فیلم های مخفی به شیوه جاسوسی را سرلوحه کار خود قرار بدهد، آنها را منتشر ننموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 392

به "محمود فکری محروم گردد، فیلم فحاشی فولادی ها را به فدراسیون می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود فکری محروم گردد، فیلم فحاشی فولادی ها را به فدراسیون می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید