مصدومیت یک فرد بر اثر انفجار گاز در خرمشهر

به گزارش مجله کامسا، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرمشهر از انفجار گاز در یک منزل مسکونی و مصدومیت شدید یک فرد در شهرستان خبرداد.

مصدومیت یک فرد بر اثر انفجار گاز در خرمشهر

میلاد جعفری مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرمشهر در گفت و گو با خبرنگار از ،گفت:طی تماس شهروندان راس ساعت1:46بامداد باسامانه 125سازمان آتش نشانی خرمشهر مبنی بر انفجار گاز دریک منزل مسکونی واقع در خیابان میلانیان خرمشهر دوتیم عملیاتی و یک تیم امدادو نجات از سازمان آتش نشانی شهرداری خرمشهر به محل اعزام شدند.

او اضافه کرد: دوتیم اطفایی آتش نشانی خرمشهر بلافاصله بعد از حضور در محل حادثه کار اطفاء را شروع کردند وتیم امدادونجات سازمان آتش نشانی نیز فرد صدمه دیده ناشی از انفجار گاز که فردی حدودا45ساله بود را به بیرون محل حادثه انتقال دادند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرمشهر توضیح داد: عوامل تیم اورژانس با تماس فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی درمحل حضور پیداکردند و فرد مصدوم را برای ادامه مداوا به بیمارستان ولیعصر(عج)خرمشهر منتقل نمودند.

جعفری گفت:متاسفانه باپیگیری معاونت عملیات سازمان آتش نشانی باخبر شدیم حال عمومی فرد مصدوم وخیم است و برای ادامه معالجات به مرکز استان خوزستان منتقل شده است.

او اضافه کرد:علت بروز حادثه نیز توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی درحال آنالیز است.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 663

به "مصدومیت یک فرد بر اثر انفجار گاز در خرمشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت یک فرد بر اثر انفجار گاز در خرمشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید