مقاله: آیا بدون آیلتس (IELTS) هم میتوان در کانادا تحصیل کرد؟

به گزارش مجله کامسا، به طور کلی در صورتی که پیروز به اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در کانادا شده باشید می توانید درخواست خود را برای ویزای تحصیلی کانادا ارائه نمایید. اگرچه به منظور اخذ ویزای تحصیلی کانادا معمولا نیازی به ارائه مدارک اثبات نماینده مهارت در زبان به سفارت کانادا نیست اما بهتر است مدارک مربوط به مهارت در زبان انگلیسی را همراه با مدارک تحصیلی خود به سفارت کانادا ارائه نمایند.

مقاله: آیا بدون آیلتس (IELTS) هم میتوان در کانادا تحصیل کرد؟

برای این که بتوانید بدون احتیاج به آیلتس در کانادا درس بخوانید امکان استفاده از روش های مختلفی را دارید که در زیر مهم ترین آن ها معرفی شده اند:

گذراندن دوره های آنلاین زبان انگلیسی روشی بسیار آسان تر نسبت به آزمون آیلتس است. با شرکت در این دوره ها و تکمیل دوره می توانید از گواهی اخذشده در سرانجام دوره برای دریافت پذیرش از دانشگاه های کانادا بهره ببرید.

جستجو و انتخاب دانشگاه های کانادایی که شرط حداقل نمره آیلتس را جزو الزامات خود قرار نداده اند آسان ترین شیوه برای تحصیل در کانادا بدون احتیاج به آیلتس محسوب می گردد. در مقاله دریافت پذیرش از دانشگاه های بدون احتیاج به آیلتس در کانادا این دانشگاه ها را معرفی نموده ایم.

یکی دیگر از روش ها شرکت در آزمون های معتبر دیگری مانند تافل و ارائه نمره این آزمون به دانشگاه های کانادا است.

البته ممکن است با ارائه نامه دانشگاه مبنی بر معافیت از ارائه آیلتس به سفارت کانادا پیروز به اخذ ویزای تحصیلی این کشور شوید اما بهتر است که مدارک مربوط به آزمون زبان را حتی با نمره کمتر از استاندارد ارائه نمایید تا مسئله ای در فرایند اخذ ویزای شما پیش نیاید.

منبع مقاله: آیا بدون آیلتس (IELTS) هم میتوان در کانادا تحصیل کرد؟

انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 733

به "مقاله: آیا بدون آیلتس (IELTS) هم میتوان در کانادا تحصیل کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آیا بدون آیلتس (IELTS) هم میتوان در کانادا تحصیل کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید