موسوی: ماموریت دیوان محاسبات به وزارت اقتصاد برای خلع ید هفت تپه ، هنوز مالک جدید معین نشده است

به گزارش مجله کامسا، عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: روال پیگیری مسئله هفت تپه همچنان ادامه دارد و دیوان محاسبات، تحقیق و تفحصی که انجام داده وزارت اقتصاد را مکلف نموده تا خلع ید صورت گیرد و این موضوع در روال اداری و بروکراسی خود قرار گرفته است.

موسوی: ماموریت دیوان محاسبات به وزارت اقتصاد برای خلع ید هفت تپه ، هنوز مالک جدید معین نشده است

سید نظام الدین موسوی عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران درباره مشکل هفت تپه استان خوزستان، گفت: تمام دستگاه های نظارتی اعم از مجلس، دیوان محاسبات که بازوی نظارتی جدی مجلس شورای اسلامی است، کمیسیون اصل 90 و سازمان بازرسی کل کشور به صراحت نظرشان را مبنی بر عدم اهلیت مالک فعلی، ابراز نموده اند.

وی ادامه داد: تمام بخش های نظارتی معتقدند که باید خلع ید از هفت تپه صورت گیرد و حتی مسئولین دولتی و سازمان خصوصی سازی هم در مطالب و گفته هایی که بیان می نمایند در اهلیت مالک هفت تپه تردید دارند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: روال پیگیری مسئله هفت تپه همچنان ادامه دارد و دیوان محاسبات، تحقیق و تفحصی که انجام داده است وزارت اقتصاد را مکلف نموده تا خلع ید صورت گیرد و این موضوع در روال اداری و بروکراسی خود واقع شده است.

موسوی توضیح داد: قرار بر این بود جلسه ای به ریاست آقای نیکزاد برگزار گردد که ایشان دچار کسالت شده اند و هنوز این جلسه تشکیل نشده و همچنین روز این جلسه هم معین نیست و برگزاری جلسه بستگی به سلامتی آقای نیکزاد دارد.

وی در پاسخ به این سوال که چه کسانی در این جلسه حضور دارند؟، بیان داشت: تعدادی از نمایندگان مجلس و علی الخصوص اعضای کمیسیون اصل 90، نماینده دیوان محاسبات، نماینده سازمان بازرسی کل کشور، نمایندگان دولت و رئیس سازمان خصوصی سازی، وزیر اقتصاد و دارایی و نمایندگان تامین اجتماعی حضور خواهند داشت.

عضو کمیسیون اصل 90 در سرانجام گفت: هنوز معلوم نیست که هفت تپه باید به چه کسی یا سازمانی واگذار گردد فلذا در مرحله ای هستیم که مالک فعلی اهلیت ندارد و باید خلع ید گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 287

به "موسوی: ماموریت دیوان محاسبات به وزارت اقتصاد برای خلع ید هفت تپه ، هنوز مالک جدید معین نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: ماموریت دیوان محاسبات به وزارت اقتصاد برای خلع ید هفت تپه ، هنوز مالک جدید معین نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید