کاندیدای ریاست جمهوری به بنیاد شهید می رود؟

به گزارش مجله کامسا، قاضی زاده هاشمی اخبار مربوط به حضورش در بنیاد شهید را تلویحاً رد کرد و گفت: هیچگونه خبری را در این خصوص تایید نمی کنم.

کاندیدای ریاست جمهوری به بنیاد شهید می رود؟

به گزارش فارس، با تشکیل دولت سیزدهم و علی رغم اینکه اعضای اصلی کابینه و وزرا تا حدودی مشخص شده اند، اما همچنان حدس هایی در مورد معاونین رییس جمهور مطرح است.

یکی از این معاونت ها مشخص ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران است که چند روزی اخباری مبنی بر تغییر سعید اوحدی در رسانه ها به گوش می رسد. هر چند هنوز اوحدی در رد یا تأیید این خبر واکنشی از خود نشان نداده، اما در بعضی رسانه های گفته شده سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی قرار است سکان بنیاد شهید را به دست گیرد و حتی بعضی از رسانه ها به نقل از افراد نزدیک به او، این انتصاب را تایید نموده و به نقل از قاضی زاده هاشمی گفته اند: امیدوار است با حمایت و همکاری جامعه ایثارگری بتواند ساختار بنیاد را اصلاح کند.

قاضی زاده هاشمی ضمن تکذیب این اخبار گفت: هیچگونه خبری را از طرف خودم در این خصوص تایید نمی کنم.

وی با اشاره به اخبار منتشر شده از جانب یکی از نزدیکانش مبنی بر تایید ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نمی دانم این منبع نزدیک به من کیست، اما اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد به وسیله جهت قانونی مراحلش طی خواهد شد.

قاضی زاده هاشمی در پاسخ به این سوال که اصلاً چنین پیشنهادی به شما داده شده یا خیر، گفت: بنده و رییس جمهور مصاحبه های زیادی داشتیم که لزومی به رسانه ای شدنشان نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 832

به "کاندیدای ریاست جمهوری به بنیاد شهید می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاندیدای ریاست جمهوری به بنیاد شهید می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید