کمیته انضباطی فیفا علیه درخواست پرسپولیس؛ سرخ ها در آستانه کسر امتیاز و محرومیت

به گزارش مجله کامسا، کمیته انضباطی فیفا به پرسپولیس اعلام نموده با وجود این که سود دیرکرد توسط این باشگاه پرداخت شده اما پرسپولیس مسئول پرداخت اصل طلب این دو مربی سابق خود است و هر چه زودتر باید طلب آن ها به حسابشان در عمان واریز گردد.

کمیته انضباطی فیفا علیه درخواست پرسپولیس؛ سرخ ها در آستانه کسر امتیاز و محرومیت

به گزارش خبرنگاران پرسپولیس در حالی دیشب جشن قهرمانی خود را برگزار کرد که مسئولان این تیم از رفع شدن خطر محرومیت در پرونده برانکو و دستیارانش گفتند.اما کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس گفت بخش اقتصادی فیفا هنوز نپذیرفته که مطالبات مربیان سابق این باشگاه را بپردازد.

در این خصوص ایسنا نوشته: کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال روز گذشته در پاسخ به آخرین نامه باشگاه پرسپولیس طی یک نامه رسمی به پرسپولیسی ها گفت مدارک ارسال شده درباره این که بخش اقتصادی فیفا قرار است مطالبات ایگور پانادیچ و زلاتکو ایوانکوویچ را بپردازد مورد پذیرش این کمیته نیست چرا که بخش اقتصادی فیفا هنوز به طور رسمی نپذیرفته است که از محل درآمدهای پرسپولیس نزد فیفا مطالبات ایگو رپانادیچ و زلاتکو ایوانکوویچ را بپردازد.

در این نامه کمیته انضباطی فیفا به پرسپولیس اعلام نموده با وجود این که سود دیرکرد توسط این باشگاه پرداخت شده اما پرسپولیس مسئول پرداخت اصل طلب این دو مربی سابق خود است و هر چه زودتر باید طلب آن ها به حسابشان در عمان واریز گردد.

با توجه به این که کمیته انضباطی فیفا 6 اگوست (16 مرداد) را به عنوان آخرین فرصت برای پرداخت مطالبات مربیان پرسپولیس قرار داده بود، به نظر می رسد به زودی این کمیته به خاطر عمل نکردن پرسپولیسی ها به اخطار فیفا، مجازات های را برای این باشگاه در نظر خواهد گرفت. از آن جایی که هنوز مطالبات برانکو، زلاتو ایوانکوویچ و ایگو پانادیچ به طور کامل پرداخت نشده است از نظر بعضی کارشناسان حقوقی این احتمال وجود دارد که کمیته انضلباطی فیفا برای هر یک از پرونده ها به صورت جداگانه حکم به کسر امتیاز بدهد. با این حال اگر پرسپولیس پیش از صدور رای کمیته انضباطی بتوانند رضایت مربیان سابق خود را جلب کند این احتمال وجود دارد که رای کمیته انضباطی فیفا با تخفیف صادر گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 215

به "کمیته انضباطی فیفا علیه درخواست پرسپولیس؛ سرخ ها در آستانه کسر امتیاز و محرومیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته انضباطی فیفا علیه درخواست پرسپولیس؛ سرخ ها در آستانه کسر امتیاز و محرومیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید