استفاده از ظرفیت اتحادیه و تعاونی های سیستان و بلوچستان در اجرای اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن

به گزارش مجله کامسا، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: اتحادیه ها و تعاونی های مسکن بهترین ابزار برای اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن و ساخت مسکن های ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد است.

استفاده از ظرفیت اتحادیه و تعاونی های سیستان و بلوچستان در اجرای اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان مهرداد جهاندیده در نشست بررسی اقدامات اجرا شده در راستای طرح اقدام ملی مسکن افزود: طرح اقدام ملی مسکن، طرحی مهم و کارساز برای خانه دار شدن مردم است و اتحادیه ها و تعاونی ها با ظرفیت و توان بالایی که دارند، می توانند در اجرای این طرح کمک حال دولت باشند.

وی با تاکید بر اینکه برای پیشرفت و بهبود اجرای این طرح باید از تعاونی های مسکن خوشنام در سطح شهرستان و استان استفاده شود، گفت: در شهرستان زاهدان نیز تعداد 9 شرکت تعاونی مسکن به راه و شهرسازی معرفی شده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اعلام کرد: هزار و 234 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان زاهدان توسط این شرکت های تعاونی مسکن احداث می شود.

جهاندیده ادامه داد: با اجرایی شدن طرح اقدام ملی مسکن در سایر شهرستان های استان نیز، شرکت های تعاونی فعال، پویا و دارای عملکر شفاف در هر منطقه برای مشارکت در ساخت مسکن های ارزان قیمت معرفی خواهند شد.

وی همچنین یادآور شد: توجه بیش از پیش به مسائل و مسائل واحدهای کارگری و شرکت های تعاونی مشکل دار به منظور حل و فصل مسائل شهروندان در اولویت این اداره کل و ادارات تابعه شهرستان ها است و بطور جد دنبال می شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 362

به "استفاده از ظرفیت اتحادیه و تعاونی های سیستان و بلوچستان در اجرای اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از ظرفیت اتحادیه و تعاونی های سیستان و بلوچستان در اجرای اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید