بازداشت 3 مامور رفع سد معبر شهر ری در پی ضرب و شتم یک دستفروش

به گزارش مجله کامسا، خبرنگاران : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری از بازداشت سه نفر از ماموران سد معبر که اقدام به ضرب و شتم یک دستفروش کرده بودند، خبر داد.

بازداشت 3 مامور رفع سد معبر شهر ری در پی ضرب و شتم یک دستفروش

به گزارش خبرنگاران ، غلامرضا نوفرستی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری از بازداشت سه نفر از ماموران سد معبر که اقدام به ضرب و شتم یک دستفروش کرده بودند، خبر داد و عنوان کرد: پس از انجام بررسی های قضایی، سه نفر از ماموران سد معبر که اقدام به ضرب و شتم یک دستفروش کرده بودند، بازداشت شدند و تحقیقات در خصوص دستگیری نفر چهارم نیز در حال انجام است.

وی با اشاره به اعلام شکایت شاکی گفت: شاکی ضمن اعلام شکایت خواستار رسیدگی به موضوع ضرب و شتم و تخریب اموالش شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری با بیان اینکه شاکی چند سال به صورت سیار در مقابل مغازه ای اقدام به عینک فروشی می کرده است، اظهار کرد: متهمان به صورت هفتگی از افراد دستفروش مبلغی پول دریافت می کردند تا اجازه دهند که دستفروشان فعالیت کنند.

نوفرستی شرح داد: شاکی به دلیل اینکه چهار هفته اخیر فروشی نداشته در نتیجه نتوانسته تا مبلغ مورد نظر ماموران سد معبر شهرداری را بپردازد، به همین دلیل مورد ضرب و شتم آن ها قرار گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری تاکید کرد: رسیدگی های قضایی در خصوص این پرونده ادامه دارد و با جدیت با عوامل آن برخورد خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 704

به "بازداشت 3 مامور رفع سد معبر شهر ری در پی ضرب و شتم یک دستفروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت 3 مامور رفع سد معبر شهر ری در پی ضرب و شتم یک دستفروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید