فورتنایت ساخت و ساز را از بازی بیرون کشید و به حالتی جداگانه تبدیل کرد

به گزارش مجله کامسا، یکی از عناصر اصلی بازی فورتنایت (Fortnite) حالت ساخت و ساز در آن بود. به گونه ای که شما می توانستید با استفاده از منابع مختلف، سازه های متفاوت ساخته و در بازی از آن ها استفاده کنید.

فورتنایت ساخت و ساز را از بازی بیرون کشید و به حالتی جداگانه تبدیل کرد

حال آخرین بخشی که به این بازی اضافه شده است، قابلیت حذف یا حضور توانایی ساخت و ساز است. در اصل شما می توانید در بازی های جداگانه عضو شوید که عدالت رعایت شود. سیستم زره مضاعف (Over Shield) همچنان در بازی حضور دارد. البته اگر شما ساخت و ساز را بردارید این حالت اعمال خواهد شد. اگر دوباره ساخت و ساز را برگردانید، این مورد وجود نخواهد داشت.

حالت دویدن در بازی همچنان وجود دارد. به علت اینکه اهمیت زیادی در فرایند بازی داشته و قرار است همچنان وجود داشته باشد. ساخت و ساز هم از موضوعات بسیار مهم در تجربه فورتنایت است. در اصل این موضوع باعث تمایز آن از عناوین بتل رویال (Battle Royale) دیگر است.

چندی پیش بود که بخش آزمایشی این بازی، قابلیت ساخت و ساز را حذف کرد. این باعث شد تا اعتراضات زیادی به بازی شود. در اصل هرچند این قابلیت کاربرد نسبتا کمی دارد ولی به طور کلی اهمیت زیادی دارد. همچنین بسیاری از افراد با استفاده از آن می توانند در بازی برنده شوند.

حال شرکت اپیک (Epic) در جریان این اهمیت بوده و به همین دلیل قابلیت ساخت و ساز را برگردانده است. یکی دیگر از عوامل بازگشت آن هم بازیکنان حرفه ای فورتنایت هستند. به علت اینکه برای پیروز شدن در این بازی شما باید ترکیبی از ساخت و ساز و مبارزه را استفاده کنید. به همین دلیل حضور آن یک موضوع کلیدی است.

از طرفی افزودن حالت انتخابی به فورتنایت بسیار خوب است. حال بازیکنان می توانند با توجه به سبک بازی خود انتخاب کنند که چگونه دوست دارند آن را تجربه کنند. به هر حال فورتنایت یکی از محبوب ترین عناوین بتل رویال است و به همین دلیل باید تمام تلاش خود را برای حفظ مقام خود انجام دهد.

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1118

به "فورتنایت ساخت و ساز را از بازی بیرون کشید و به حالتی جداگانه تبدیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورتنایت ساخت و ساز را از بازی بیرون کشید و به حالتی جداگانه تبدیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید