جنگ روانی دیوید تیلور علیه حسن یزدانی

به گزارش مجله کامسا، خبرنگاران: حساس ترین رقابت ورزشی امروز تقابل حسن یزدانی با دیوید تیلور آمریکایی در فینال وزن 86 کیلوگرم رقابت های کشتی قهرمانی جهان خواهد بود. این رقابت از آنجا حساس تر شده که حالا بسیاری از رسانه های جهان درباره این دو کشتی گیر مطلب نوشته و برای رقابت دوباره شان هیجان زده شده اند.

جنگ روانی دیوید تیلور علیه حسن یزدانی

به گزارش خبرنگاران، حسن یزدانی و دیوید تیلور آمریکایی پیش از این سه بار با هم مسابقه داده اند که کشتی گیر آمریکایی هر سه تا را برده است؛ مهمترین پیروزی تیلور برابر یزدانی، اما مربوط به چندماه قبل در فینال بازی های المپیک بود. او در شرایطی که در زمان زیادی از بازی از حسن بزدانی عقب افتاده بود، ولی حرفه ای نشان داد و در ثانیه های پایانی ورق را برگرداند و مدال طلا را به نام خود کرد.

حالا قریب به 8 هفته از آن رقابت، این دو قرار است امروز در فینال رقابت های جهانی به مصاف هم بروند. اگرچه تمرکز حسن یزدانی روی شکست دادن رقیب آمریکایی است و در این بازه زمانی از فضای مجازی فاصله گرفته است، ولی تیلور همچنان در این زمینه پرکار است و اتفاقا از آن به اسم ابزاری برای جنگ روانی علیه یزدانی استفاده نموده است.

اگرچه تیلور احترام زیادی برای حسن یزدانی قائل است و بار ها این موضوع را گوشزد نموده، ولی کری خوانی را هم خوب بلد است؛ او روز گذشته و بعد از پیروزی در نیمه نهایی و قطعی شدن حضورش در فینال، پستی در اینستاگرام منتشر کرد که مشخصا کنایه ای به حسن یزدانی بود. تیلور در اینستاگرام خود نوشت: امروز سرگرم کننده بود، فردا سرگرم کننده تر خواهد بود. ما 8 هفته پیش در فینال المپیک بودیم و من منتظر نبرد دیگری برای طلا هستم! با تشکر از همه حمایت ها. شب بخیر

منبع: فرارو
انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 882

به "جنگ روانی دیوید تیلور علیه حسن یزدانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنگ روانی دیوید تیلور علیه حسن یزدانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید