رازهای سیاه قبایل آدمخواران!

به گزارش مجله کامسا، قبایل آدمخوار هند و اندونزی

امروز می خواهیم پلی باشیم بین شما از دنیایی پیشرفته و هوشمند که کمترین کارهای پیچیده اش با استفاده از لمس کردن دکمه ای مجازی صورت می پذیرد تا دنیایی که پیشرفته ترین وسیله اش نیزه آهنی است و هنوز هم در همین دقیقه و لحظه ای که در آن هستیم، آدمخواری می نمایند! حق می دهیم اگر باور نکنید زیرا آدمخواری مسئله ای نیست که به راحتی پذیرفته گردد علی الخصوص در دوره ای از زندگی بشر که در اوج بالندگی فرهنگی انسانی و اجتماعی زندگی می نماید ولی باید بگوییم که این حقیقتی محض است که در بعضی از نقاط کره زمین همانند کشورهای هند و اندونزی در قاره آسیا و یا کشور برزیل در قاره آمریکای جنوبی، این مسئله وجود دارد. در ادامه با ما در خبرنگاران همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر قبایل آدمخوار هند و اندونزی را بهتر بشناسیم و با آن ها آشنا شویم.

رازهای سیاه قبایل آدمخواران!

در ابتدای این مطلب باید به شما بگوییم که رفتن مابین افراد این قبایل ریسک از دست دادن جا و به مخاطره انداختن سلامت را برای هر فردی دارد اما کسانی هستند که برای به دست آوردن ناشناخته ها و اطلاعات درست و موثق این ریسک را به جان خریده اند و در بین آن ها رفته اند تا ما امروز بتوانیم با این قبایل آشنا شویم. در ابتدا می رویم سراغ کشور هندوستان، این کشور رنگارنگ و زیبا را می توان خطه ای از تمامی فرهنگ های دنیا دانست.

هندوستان همواره آن دلبر رنگارنگ و شادی های بالیوودی نیستند که ما در نظرمان داریم بلکه، این کشو زیبای پر رمز و راز که هر گوشه اش جلوه ای از ععمت های روز افزون الهی است، قبیله ای بسیار مخوف و ترسناک برای هر انسانی را در خود دارد.

این قبیله که به نام وارانسی مشهور شده است، برای اولین بار به وسیله عکاسی به نام کریستیانو اوستینلی در سراسر دنیا به تصویر کشیده شد. البته با توجه به این که قوم همگی آدمخوار هستند به نظر می آید که باید مدال شجاعت را به این عکاس با احترامات فراوان اهدا کرد.

باید این نکته را درباره قبیله وارانسی بدانید که اعضای این قبیله همگی در قبرستان ها زندگی می نمایند و از گوشت انسان های مرده تغذیه می نمایند! افراد این قبیله در طی مراسمات خود از جمجمه انسان ها به عنوان لیوان استفاده می نمایند و گوشت حیوانات را نیز به صورت خام می خورند. بعضی از مردم اعتقاد دارند که آدمخوارها به خاطر نوع تغذیه ای که دارند، قابلیت پیش بینی آینده را نیز دارند. استینلی، همان عکاسی که در میان این قبیله رفته است، درباره این قبیله می گوید که:

در اطراف افراد این قبیله پر از راز و رمزهای بزرگ است که دانستن هر کدام از آن ها ممکن است تمام دنیا بینی شما را دستخوش تغییر قرار دهد.

ظاهرا این افراد می توانند تا آینده را پیش بینی نمایند و البته بیشتر هندی ها به همین دلیل از آن ها می ترسند. در بین هندی ها این تفکر وجود دارد که آدمخوارها می توانند کارهای بد و شر را با نیرو و قدرت های ذاتی و درونی خود انجام دهند. البته گویا آن ها از ترکیبات عجیب و غریبی برای رسیدن به این حالات استفاده می نمایند تا به آگاهی های بیشتر و وصل شدن روحشان به قول خودشان به عوالم دیگر برسند.

گویا بعضی از رئیسان قبیله وارانسی تا سن 170 سالگی عمر می نمایند. البته این قوم به صورت کامل و تا جایی که می توانند خودشان را از قبایل انسانی و تمدن ها جدا می سازند تا بدون ارتباط با دیگران به حیاتشان ادامه دهند و اصلا رابطه ای با اقوام قبایل دیگر ندارند. حال به سراغ قبیله بعدی می رویم که آن ها را مورد آنالیز قرار دهیم.

قبیله بعدی قومی نیست جز، کرووای (Korowai) در اندونزی. قبیله کرووای یکی دیگر از قبایل آدمخوار بر روی کره زمین است که با جمعیت 3 هزار نفری در کشور اندونزی زندگی می نمایند. اگر بخواهیم از لحاظ مرز جغرافیایی محل زندگی دقیق این قوم را تعیین نماییم باید بگوییم که این قبیله در جنوب شرقی پاپوآ در منطقه گینه نو اندونزی سکونت دارند.

این منطقه دقیقا از آن دسته مناطقی است که کمتر کسی به آن جا سفر می نماید اما اگر کسی به این منطقه برود، باید بداند که احتمالا سفر بی بازگشتی خواهد داشت. مردم این قبیله تا سال 1970 از دنیای بیرون از قبیله خود به صورت کامل بی خبر بودند و حتی تصور نمی کردند که افرادی غیر از آن ها بر روی زمین نیز زندگی می نمایند. البته همه افراد این قبیله آدمخوار نیستند اما، آدمخوارهای این قبیله همگی شکارچیان بسیار ماهری هستند که در نقاط تاریک جنگل کمین می نمایند.

آن ها بلا استثنا هر موجود زنده ای را که ببینند، در کمترین زمانی که بتوان حرکتی کرد را شکار می نمایند. اصلا هم برای آن ها فرقی ندارد که شکارشان انسان باشد یا حیوان، به هر حال برای شکار بیچاره هیچ راه فراری وجود ندارد.

یکی از حقایق جالبی که درباره این قبیله در اندونزی وجود دارد این است که از آن جایی که قبایل آدمخوار در این منطقه، بسیار بزرگ هستند جنگ های بزرگی هم در میان آن ها رخ می دهد. این قبیله از تیر و کمان برای دفاع از خود استفاده می نمایند. جالب است بدانید که در سال 1970 یک محقق هلندی تبار به نام جوانز ولدویزن که در واقع یک ماجراجوی تمام عیار بود، سفرهای ناشناخته خود را در میان این قبیله شروع کرد.

او که توانست سفر خود را شروع نماید در واقع برای اولین بار به این جنگل سفر کرد و انسان هایی را دید که همانند انسان های اولیه و در نوعی فوق العاده بدوی در این جنگل زندگی می کردند. پس از این سفر شجاعانه در واقع مردم این قبیله با آدم هایی متفاوت تر از خودشان روبرو شدند و از دنیای خارج از جنگل آگاه شدند و فهمیدند که مردمی مفاوت تر از خودشان نیز وجود دارد که در شرایطی متفاوت از شرایط آن ها زندگی می نمایند.

افراد این قبیله همگی دارای بیماری فقر آهن و کم خونی هستند و با این که خودشان از این بیماری و علائمش چیزی نمی دانند اما می توان از ورای علائم ظاهری آنان پی به این مسئله برد. آن ها نام این بیماری را خاخوآ یا جادوی سیاه گذاشته اند و هر کس را که به این بیماری دچار شده باشد را کشته و می خورند!

منبع: الی گشت
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1071

به "رازهای سیاه قبایل آدمخواران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رازهای سیاه قبایل آدمخواران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید