اجرای مرحله منطقه ای جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت آنلاین

به گزارش مجله کامسا، خبرنگاران/هرمزگان برگزیدگان بیست و سومین جشنواره قصه گویی هرمزگان در مرحله منطقه ای شرکت می نمایند.

اجرای مرحله منطقه ای جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت آنلاین

مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگاران، اضافه نمود: با حضور قصه گویان برگزیده استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی در مرحله منطقه ای برگزار می گردد.

پروین پشت کوهی با اشاره به اینکه ملک چیذری، محمدرضا یوسفی و حامد زحمتکش داوران گروه دو مرحله منطقه ای به صورت آنلاین قصه ها را داوری خواهند کرد، اظهار کرد: به باور ما قصه ها با آمدن کرونا بیشتر در دل بچه ها و نوجوانان جا باز کردند. در این دوران به شیوه های مختلف کنار بچه ها بودیم و با برگزاری جشن های مجازی، برگزاری لایو در صفحه اینستاگرام انجمن قصه گویی و حتی با قصه های صوتی بچه ها را به سرزمین قصه ها بردیم.

وی بیان نمود: پس از برگزاری مرحله استانی، روز پنجشنبه ششم آبان ساعت 16:20 برگزیدگان مرحله استانی در بخش ملی قصه گویی می نمایند تا داوران به وسیله فضای مجازی برترین ها را برای ورود به مرحله بعدی انتخاب نمایند.

پشتکوهی افزود: راه یافتگان به مرحله منطقه ای در بخش زنان و مردان خاتون سعدینی با قصه مراد سونی، شادی آزاد با قصه گل پونه و آسمون و آناهیتا محلفی با قصه تولد یک قلب هستند. بعلاوه در بخش دختران و پسران محمدامین سالاری با قصه صدای ساز سهراب، فاطمه زهرا احمدی فینی با قصه آسیاب بچرخ و یسنا حیدری با قصه نقره ماهی سه نوجوانی هستند که قصه گویی خواهند کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: در بخش قصه های آیینی سنتی رده زنان و مردان شهرزاد زارعی با قصه رستم و تهمینه و در بخش دختران و پسران کوثر شهدادی با قصه نبرد سهراب و گردآفرید و رایان شاهی با قصه ضحاک اهریمن روز شنبه هشتم آبان ساعت 15:00 از پیج انجمن قصه گویی اجرا خواهند کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان هرمزگان در سرانجام افزود: برای دیدن اجرای قصه گویان استان هرمزگان در این مرحله روز پنج شنبه ششم آبان ساعت 16:20 و شنبه هشتم آبان ساعت 15:00 به وسیله صفحه اینستاگرام انجمن قصه گویی استان هرمزگان به آدرس Ghesehgouee-hormozgan می توانند قصه ها را دیدن نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 916

به "اجرای مرحله منطقه ای جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت آنلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای مرحله منطقه ای جشنواره بین المللی قصه گویی به صورت آنلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید