استقرار شرکت های خلاق در مناطق مسکونی ممکن شد

به گزارش مجله کامسا، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، شرکت های خلاق به دلیل ماهیت فعالیت های خود، بعضاً ناچار هستند که در نواحی مسکونی و مناطق شهری دارای تراکم جمعیت، مستقر شوند. شهرداری تهران در صورت اطلاع از استقرار یک شرکت در بافت مسکونی معمولاً از ادامه کار آن جلوگیری می نماید.

استقرار شرکت های خلاق در مناطق مسکونی ممکن شد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

بر اساس توافق انجام شده میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه شهرداری تهران، شرکت های دانش بنیان و خلاق از این قانون مستثنی می شوند.

هر چند شرکت های خلاق مشمول این توافقنامه هستند، اما پیش از این چندان از این بسته خدمتی بهره مند نبود. با پیگیری ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق، فرایند ارائه این خدمت به شکل قابل ملاحظه ای تسهیل شد.

شرکت های خلاق در صورت دریافت اخطاریه شهرداری تنها کافی است، بدون احتیاج به مراجعه حضوری، این اخطاریه را به همراه معرفی نامه شرکت در سایت دبیرخانه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق، قرار دهند. کارشناسان ستاد به جای فعالان خلاق، امور اداری را پیگیری می نمایند و برای شرکت خلاق متقاضی، مجوز استقرار در مناطق مسکونی دریافت می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 728

به "استقرار شرکت های خلاق در مناطق مسکونی ممکن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار شرکت های خلاق در مناطق مسکونی ممکن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید