بارش برف و باران در محورهای 20 استان ، 7 جاده مسدود است

به گزارش مجله کامسا، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به اینکه در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه بارش گزارش شده است، از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان هایی نظیر آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران و سمنان خبر داد.

بارش برف و باران در محورهای 20 استان ، 7 جاده مسدود است

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-تهران جهت رفت و برگشت

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور بیان نمود: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

وی همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران جهت رفت و برگشت محدوده های کردان و نظرآباد خبر داد.

برف و باران در جاده های 20 استان

آشوری اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه بارش برف و باران و در آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت بارش باران گزارش شده است.

وی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران، سمنان و چهارمحال و بختیاری خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها افزود: همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان، همدان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، لرستان، اصفهان، مرکزی و قم خبر داد.

7 جاده مسدود است

آشوری بیان نمود: در حال حاضر محور فرعی گنج نامه - تویسرکان در استان همدان به علت بارش برف مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان - جوکار - تویسرکان و همدان - اسدآباد - تویسرکان انجام می شود.

وی افزود: در حال حاضر محور خرم آباد - پلدختر، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده شهداد - نهبندان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده شمشک-دیزین، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

کاهش 3.5 درصدی ترافیک راه ها

مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2214 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 3.5 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 13.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

3 جاده پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

آشوری اظهار کرد: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-قزوین ثبت شد و پس از آن آزادراه کرج-تهران و آزادراه قزوین-کرج پرترددترین جاده کشور بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 390

به "بارش برف و باران در محورهای 20 استان ، 7 جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش برف و باران در محورهای 20 استان ، 7 جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید