تعطیلی جلسات علنی مجلس به مدت 2 هفته

به گزارش مجله کامسا، تهران (پانا) - عضو هیئت رئیسه مجلس اطلاع داد براساس تصمیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به دلیل شیوع موج چهارم کرونا و رعایت پروتکل های ستاد کرونا، مجلس از هفته آینده به مدت دو هفته جلسه علنی نخواهد داشت.

تعطیلی جلسات علنی مجلس به مدت 2 هفته

به گزارش روابط عمومی مجلس، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به مصوبه هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره اجرای پروتکل های ستاد کرونا گفت: براساس این تصمیم مجلس شورای اسلامی از هفته آینده به مدت دو هفته جلسه علنی نخواهد داشت و نمایندگان به حوزه های انتخابیه خود خواهند رفت.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس طبق روال بعد از حضور به مدت 3 هفته در مجلس و برگزاری جلسات علنی، برای یک هفته و به منظور سرکشی به حوزه های انتخابیه خود می فرایند که بعد از خاتمه تعطیلات عید نوروز قرار بود، مجلس چهار هفته جلسه علنی داشته باشد و بعداز آن نمایندگان به مدت یک هفته و همزمان با شب های احیاء به حوزه های انتخابیه خود بفرایند اما اکنون با وجود شیوع موج چهارم کرونا و شرایط قرمز تهران و بسیاری از شهرهای کشور این تصمیم تغییر پیدا کرد.

امیرآبادی فراهانی تاکید نمود: به موجب مصوبه هیئت رئیسه مجلس و تاکید به وکلای ملت، از آنها خواسته شده تا در مدت حضور دو هفته ای خود در حوزه های انتخابیه از برگزاری دیدار های مردمی برای حفظ جان ملت عزیز خودداری نموده و برای پیگیری و حل مسائل موکلانشان، جلسات خود را با حداقل حضور افراد و بیشتر به صورت تلفنی و به وسیله فضای مجازی برگزار نمایند.

عضو هیئت رئیسه مجلس توضیح داد: این تصمیم هیئت رئیسه مجلس با توجه به افزایش تعداد فوتی های ناشی از شیوع کرونا و توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و صیانت از جان و سلامتی مراجعات مردمی و کارکنان مجلس شورای اسلامی اتخاذ شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 662

به "تعطیلی جلسات علنی مجلس به مدت 2 هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی جلسات علنی مجلس به مدت 2 هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید