در برابر زد و بندهای پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال ایستادگی کنید، بگذارید چهره ای فوتبالی با اعتماد اهالی فوتبال کشور روی کار بیاید خبرنگاران

به گزارش مجله کامسا، صادق خرازی در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان خواهان ایستادگی او در برابر زد و بندهای پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال و کوشش برای برگزاری انتخابات سالم و روی کار آمدن چهره ای نوگرا و کاربلد در این ماه های پایانی فعالیت دولت شد.

در برابر زد و بندهای پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال ایستادگی کنید، بگذارید چهره ای فوتبالی با اعتماد اهالی فوتبال کشور روی کار بیاید خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، صادق خرازی در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان خواهان ایستادگی او در برابر زد و بندهای پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال و کوشش برای برگزاری انتخابات سالم و روی کار آمدن چهره ای نوگرا و کاربلد در این ماه های پایانی فعالیت دولت شد. متن کامل نامه به توضیح زیر است:

جناب آقای دکتر سلطانی فر

وزیر محترم ورزش و جوانان

با سلام.

استحضار دارید که ورزش مفرح و جذاب فوتبال توجه بسیاری از جوانان را به خود جلب نموده و در شرایطی که کشور ما از کمبود امکانات تفریحی رنج می برد به عاملی مهم در افزایش نشاط ملی، روحیه سرزندگی و حتی غرور و افتخار ملی تبدیل شده است. نیک می دانید که هر صبح و هر شام که تیم های ملی و باشگاهی به عرصه می فرایند چه امید ها در جامعه بر می انگیزد و در نهایت چه اشک ها، چه لبخند ها و چه خشم ها که شکل نمی گیرد.

با این حال سال ها است که حال مدیریت فوتبال ایران خوب نیست. قرارداد های عجیب و غریب، اتفاقات شائبه برانگیز، ابهامات اقتصادی فراوان و بی تدبیری هایی که همه و همه ریشه در مدیریت ضعیف فوتبال ایران دارد جامعه را رنج داده و خانواده های مشتاق ورزش را آزرده خاطر نموده است.

حال که با تاخیر فراوان، خاتمه شرایط برای برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال فراهم شده است، افکارعمومی امید فراوان بسته اند، فوتبال ملی از این شرایط بغرنج خارج شده و چهره ای فوتبالی، مستقل و کارآمد در راس فدراسیون فوتبال قرار بگیرد. با این حال زمزمه هایی از زد وبند های پشت پرده، حمایت های مدیران وزارت ورزش و جوانان از یک کاندیدای خاص غیر فوتبالی و نفوذ گعده های خاص در انتخابات رئیس جدید فدراسیون به گوش می رسد که در صورت صحت باز شاهد روی کارآمدن فردی خواهیم بود که به جای تامین منافع اهالی فوتبال و ایجاد امید در دل نسل جوان، همچنان در خدمت جریان های باندی باشد و فوتبال ملی و باشگاهی را بیش از گذشته تنزل دهد.

جناب آقای دکتر سلطانی فر

خوشبختانه در انتخابات دهم اسفند چهره های فوتبالی کشور کاندیدایی دارند که به پاکدستی، استقلال رای، سفارش ناپذیری و اقتدار شهره است. طبیعی است این خصائص و ویژگی ها برای حلقه معدود و فاسدی که سال ها است فوتبال کشور را به بیراهه برده است، خوش نمی آید و از همه ابزار های پیدا و پنهان استفاده می نمایند تا مدیریت پرابهام و پراشتباه خود را ذیل نام رئیس فدراسیونی در ظاهر جدید، اما کاملا همسو پیش ببرند؛ لذا در این مقطع، از شما انتظار می رود نقش تاریخی خود را ایفا نموده و با ایستادگی برابر جریان های کژاندیشی که جز مطامع فردی و باندی به چیز دیگری نمی اندیشند کوشش کنید با برگزاری انتخابات سالم و به دور از زد و بند های مرسوم و روی کار آمدن چهره ای نوگرا و کاربلد که اعتماد اهالی فوتبال کشور را پشت سر خود دارد، در این ماه های پایانی فعالیت دولت؛ نقشی اساسی در پالایش فوتبال کشور ایفا کنید.

بی شک ارزیابی جامعه ورزش کشور از کارنامه وزارت جنابعالی در وزارت ورزش و جوانان به این انتخابات گره خورده است و آینده فوتبال ایران نیز در گرو تغییر و تحولاتی جدی و اساسی در فدراسیون فوتبال است.

آرزو می کنم در این آزمون سرنوشت ساز سربلند بیرون بیایید و پس از این که سکان اداره فوتبال کشور از دست سیاستبازان غیرورزشی خارج شد، موفقیت های فوتبال ایران نیز تکرار شده و با دعای خیر میلیون ها طرفدار عاشق فوتبال همراه شوید.

سیدمحمد صادق خرازی

دبیرکل حزب ندای ایرانیان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 614

به "در برابر زد و بندهای پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال ایستادگی کنید، بگذارید چهره ای فوتبالی با اعتماد اهالی فوتبال کشور روی کار بیاید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در برابر زد و بندهای پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال ایستادگی کنید، بگذارید چهره ای فوتبالی با اعتماد اهالی فوتبال کشور روی کار بیاید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید