دعوت از 230 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

به گزارش مجله کامسا، جدیترین خبرها از این حکایت دارند که استان منیتوبا طی هفتاد و هفتمین پذیرش مبتنی بر ابراز تمایل یا expression of interest خود که در 21 نوامبر برگزار کرده از 230 متقاضی دعوت کرده تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان به منظور اقامت دائم کانادا را ارائه کنند. متقاضیانی که دعوتنامه دریافت کرده اند پروفایل خود را در یکی از سه جهت مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ثبت کرده بودند: Skilled Worker in Manitoba ، Skilled Worker Overseas و International Education. بدین ترتیب استان منیتوبا تا اینجای سال 2019 مجموعا برای 7141 متقاضی مهاجرت توصیه نامه برای تقاضا یا LAA صادر کرده است.

دعوت از 230 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

تعداد این دعوتنامه ها یا توصیه نامه ها جهت تقاضا برای هر دسته به شرح زیر بوده است:

Skilled Worker in Manitoba: 185

Skilled Worker Overseas: 16

International Education Stream: 29

افرادی که مایل هستند از طریق یکی از سه این راستا به منیتوبا مهاجرت کنند باید ابتدا پروفایل ابراز تمایل یا EOI را بسازند و سپس وارد صف انتظار متقاضیان واجد شرایط شوند. پروفایل ها بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار، داشتن ارتباطات در منیتوبا، تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی و سایر معیارها از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند. برنامه مهاجرت استانی منیتوبا از تعداد معینی متقاضی که بالاترین امتیاز را دارند توصیه نامه برای ارائه درخواست یا LAA صادر می کند.

از جمله شرایط برای انتخاب شدن از طرف استان منیتوبا این است که متقاضی در یکی از مشاغل مورد نیاز منیتوبا سابقه کار داشته باشد و ابراز تمایل یا expression of interest خود را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ارائه کند. متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا به اختصار CRS دریافت می کند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد. از مجموع 224 توصیه نامه که منیتوبا در 25 سپتامبر صادر نمود، 15 عدد برای متقاضیان اکسپرس انتری که در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل معتبر داشتند صادر شد.

راستا مهاجرتی Skilled Worker in Manitoba

همچنین، مجموعا 185 توصیه نامه هم برای متقاضیانی صادر شد که در دسته Skilled Worker in Manitoba ابراز تمایل یا EOI خود را ثبت کرده بودند؛ این راستا مهاجرتی راهی را برای اخذ اقامت دائم کارگران ماهر خارجی موقت و دانشجویان خارجی که از موسسات آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند باز می کند.

از جمله شرایط این راستا مهاجرتی داشتن پیشنهاد کار تمام وقت و دائمی از کارفرمای منیتوبایی و هم داشتن سایر معیارها است. ابراز تمایل یا EOI کارگران ماهر از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند توصیه نامه جهت تقاضا یا LAA دریافت می کنند. پایین ترین امتیاز در پذیرش 21 نوامبر از طریق این دسته 504 بوده است.

راستا مهاجرتی Skilled Workers Overseas

از طریق این راستا هم 16 توصیه نامه برای تقاضا صادر شد. متقاضیان این راستا مهاجرتی هم بر اساس سیستم امتیازدهی EOI منیتوبا رتبه بندی می شوند. حد اقل امتیاز در این راستا مهاجرتی هم 739 بوده است.

راستا مهاجرتی International Education Stream

این راستا متقاضیانی را انتخاب می کند که دارای مهارت های مورد نیاز بازار کار استان منیتوبا هستند. این راستا سه زیرمجموعه دارد: Career Employment Pathway, Graduate Internship Pathway وStudent Entrepreneur Pathway. در پذیرش 21 نوامبر از طریق این راستا مهاجرتی 29 توصیه نامه برای تقاضا یا LAA صادر شد. حد اقل امتیاز این راستا مهاجرتی اعلام نشده است.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 842

به "دعوت از 230 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 230 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید