سرقت به بهانه اختلاف حساب

به گزارش مجله کامسا، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران از کشف سرقت کارگاهی در محله مسعودیه اطلاع داد و گفت: اختلاف حساب با مالک کارگاه عامل سرقت بود.

سرقت به بهانه اختلاف حساب

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان گفت: بیستم مرداد ماه پرونده ای با موضوع سرقت از یک کارگاه تولیدی در کلانتری 157 مسعودیه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی مطرح نمود: شاکی گفت، هجدهم مرداد ماه کارگاه خود را ترک و روز بعد به وسیله همسایگان متوجه شدم درب کارگاه باز شده است و پس از مراجعه به محل متوجه شدم دزد یا دزدان با ورود به محل کارگاه مقادیری اموال کارگاه شامل مواد ریسندگی و ... به ارزش تقریبی 30 میلیون تومان سرقت نموده اند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل و اماکن برای انجام تحقیقات پلیسی به نشانی محل سرقت مراجعه و به دست آورند سرقت توسط فردی آشنا به محل صورت گرفته و دزد به محل سرقت رفت و آمد داشته است.

این مقام انتظامی گفت: حین تحقیقات پلیسی، شاکی مجدداً به کارآگاهان مراجعه و گفت، دزد با وی تماس گرفته است و عنوان نموده بخشی از اموال را در محلی امن در همان حوالی کارگاه قرار داده است، با مراجعه به محل بخشی از اموال شاکی شناسایی و کشف شد.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پیروز شدند مالک سیم کارت را شناسایی نمایند، گفت: با دستگیری مالک سیم کارت وی اظهار کرد، صاحبکارش بنام مسلم از وی درخواست نموده که از باجه تلفن با شاکی تماس و محل نگهداری اموال را به وی اطلاع دهم و او نیز بدلیل عدم اطلاع از موضوع سرقت با شماره تلفن همراه خود با شاکی تماس گرفته است.

کنجوریان اضافه نمود: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، کارآگاهان پیروز شدند با هماهنگی قضائی مسلم را دستگیر نمایند و متهم در بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی به علت اختلاف حساب معترف و گفت که پیشتر با شاکی فعالیت مشترک داشته است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی در انتها گفت: با توجه به اعلام رضایت شاکی پرونده و تحویل مابقی اموال، برابر دستور مقام قضائی متهم آزاد و پرونده تحویل شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه 15 تهران شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 370

به "سرقت به بهانه اختلاف حساب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت به بهانه اختلاف حساب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید