سرور مجازی ایران کسب و کار شما را متحول می نماید

به گزارش مجله کامسا، شرط موفقیت هر کسب و کاری وفق دادن خود را به شرایط روز دنیاست. از آنجا تکنولوژی و اینترنت به بستری جدانشدنی از بسیاری از کسب و کارها تبدیل شده است، حتماً به سرور مجازی ایران احتیاج خواهید داشت. اما منظور از سرور مجازی چیست؟

سرور مجازی ایران کسب و کار شما را متحول می نماید

شرط موفقیت هر کسب و کاری وفق دادن خود را به شرایط روز دنیاست. از آنجا تکنولوژی و اینترنت به بستری جدانشدنی از بسیاری از کسب و کارها تبدیل شده است، حتماً به سرور مجازی ایران احتیاج خواهید داشت. اما منظور از سرور مجازی چیست؟

در سرورهای قدیمی از یک دستگاه فیزیکی استفاده می شد که چندین عمل مختلف مانند اشتراک فایل، کنترل دامنه و برنامه را برعهده داشت. اما با روی کار آمدن سرور مجازی تحولی شگرف در دنیای تکنولوژی اتفاق افتاده است. بنابراین اگر به دنبال راهکاری برای تحول کسب و کار خود هستید، مزایای استفاده از را از دست ندهید.

با سرور مجازی ایران بیشتر آشنا شوید

سرور مجازی یا Virtual Private Server که به اختصار آن را VPS می نامند، بخشی از یک سرور اختصاصی است. سرور مجازی را می توان وب سروری تعریف کرد که منابع کامپیوتر را با دیگر سرورهای مجازی به اشتراک می گذارد و یک سرور اختصاصی نیست.

با استفاده از سرور مجازی، کل کامپیوتر به یک نرم افزار سرور تعلق نمی گیرد، بلکه بین دو یا چند سرور جدا تقسیم می گردد. این نوع سرور شباهت زیادی به سرور اختصاصی دارد، با این تفاوت که با پرداخت هزینه بسیار کمتری از مزایای آن بهره مند خواهید شد.

به بیان ساده تر یک سرور فیزیکی در مرکز داده (Data Center) وجود دارد که میزبانی سرور مجازی VPS را انجام می دهد. به یاری مجازی ساز، سرور فیزیکی به فضاهای مختلف تقسیم خواهد شد که می توان به طور اختصاصی از آن استفاده کرد. اما استفاده از چه مزایایی برای کسب و کارها دارد؟

مزایای استفاده از VPS ایران برای کسب و کارها

با به کارگیری سرور ایران در کسب و کار خود در کوتاه ترین زمان ممکن، شاهد تغییرات شگرفی خواهید بود. اگرچه صرفه جویی در هزینه ها مهم ترین دلیل استفاده از سرور مجازی است، نباید سایر مزایا را نادیده گرفت.

به یاری سرور VPS ایران نه تنها بهره وری افزایش پیدا می نماید، بلکه از سطح امنیت بیشتری نیز برخوردار خواهید شد. در ادامه به طور تخصصی تر به مزایای استفاده از این نوع سرور می پردازیم.

کاهش چشمگیر هزینه ها

اگرچه استفاده از یک سرور اختصاصی مزایای بسیاری به همراه دارد، اما بسیاری از کسب و کارها توان اقتصادی خرید چنین سرورهایی را ندارند. از طرفی هاست اشتراکی باوجوداینکه قیمت نسبتاً پایینی دارد، قابلیت تأمین احتیاج امروزی مشاغل را ندارد.

در اینجاست که نقش سرور مجازی ایران پررنگ تر می گردد. درواقع قیمت این نوع سرور در مقایسه با امکاناتی که در اختیار مشاغل قرار می دهد، به صرفه است. هنگامی که صحبت از صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از سرور مجازی می گردد، دو عامل مهم موردتوجه قرار می گیرد: احتیاج به سرمایه بالا و هزینه های اضافی.

به همین خاطر است که استفاده از سرور ایران بهترین گزینه پیش روی کسب و کارهاست.

افزایش قابل توجه بهره وری

این روزها سرعت در هر کاری حرف اول را می زند. بسیاری از کاربران تنها چند ثانیه فرصت می دهند تا وب سایتی به طور کامل بارگذاری گردد. ناگفته نماند که سرعت بالا در رتبه بندی گوگل نیز نقش غیرقابل انکاری دارد.

به یاری سرور VPS انواع فرایندها به طور هم زمان قابل انجام هستند، بدون اینکه کوچک ترین اختلالی در هر یک از آنها روی دهد. حال اگر بخواهیم مقایسه ای ساده با هاست اشتراکی داشته باشیم، ازآنجاکه چندین وب سایت روی یک هاست قرار می گیرند، شاهد سرعت پایین و کند شدن عملکرد هر یک از سایت ها خواهیم بود.

بی شک سرعت بالا تعداد کاربران بیشتری را به سمت وب سایت شما روانه می نماید و این موضوع به معنی برخورداری از مشتریان بیشتر است. همان عاملی که موفقیت کسب و کارها را تضمین می نماید.

امنیت سرور مجازی ایران

حملات سایبری یکی از عظیم ترین کابوس های هر کسب و کاری است. اما با استفاده از VPS ایران دیگر هیچ جای نگرانی باقی نمی ماند؛ چرا که با پیاده سازی اقدامات امنیتی وب توسط متخصصان، سرور در برابر انواع کدهای مخرب، نوسانات ترافیک و بار محافظت می گردد.

به این ترتیب وب سایت هایی که از سرور مجازی استفاده می نمایند، در مقایسه با سایت هایی که از هاست اشتراکی استفاده می نمایند، از امنیت بیشتری برخوردار هستند.

تجربه آزادی عمل در انتخاب نرم افزارها

سرور ایران نسبت به هاست اشتراکی امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. با انتخاب هاست اشتراکی با افراد زیادی در استفاده از یک سرور شریک هستید؛ این موضوع به معنای آزادی عمل بسیار کمتر است.

در مقابل به یاری سرور مجازی ایران امکان نصب انواع سیستم عامل های ویندوز یا لینوکس را خواهید داشت؛ بنابراین با برخورداری از VPS مدیریت و کنترل سرور در دستان شما است و این امکان را دارید که به بهترین نحو ممکن امکانات مورد نظرتان در اختیار کاربران قرار دهید.

انعطاف پذیری بالا

با خرید یک سرور مجازی VPS از منابع مشخصی مانند RAM، CPU و فضای دیسک برخوردار خواهید شد. اما با گذشت زمان و توسعه کسب و کار قطعاً به فضای بیشتری احتیاج پیدا خواهید کرد. اما در این حالت چه اتفاقی می افتد؟

خبر خوش در مورد سرور مجازی ایران این است که شما در هر زمان این امکان را خواهید داشت که منابع بیشتری را به سروری خود اضافه کنید. به عنوان مثال هنگامی ترافیک وب سایت رو به افزایش می گذارد، به RAM بیشتری احتیاج خواهید داشت. در این زمان با تماس با ارائه دهنده سرور مجازی می توانید سرور خود را ارتقا دهید.

ناگفته نماند که در هاست اشتراکی نیز امکان افزایش فضا و منابع در دسترس وجود دارد؛ با این تفاوت که این قابلیت در هاست اشتراکی محدود است و احتیاج به Down Time دارد. در مقابل در سرور مجازی افزایش مقیاس بدون ایجاد هیچ گونه وقفه ای امکان پذیر است.

چرا باید از سرور مجازی ایران برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنیم؟

سرعت، امنیت، افزایش بازده و انعطاف پذیری چهار پارامتر مهمی است که هر کسب و کاری را در راستا پیشرفت قرار می دهد. به همین خاطر است که باید همگام با تغییرات دنیای اطراف خود حرکت نموده و خواه ناخواه خود را این تغییرات وفق دهیم. در این میان پارس وی دی اس با ارائه انواع سرور مجازی به کسب و کارها یاری می نماید که در راستا پیشرفت قدم بگذارند.

اما چرا پارس وی دی اس

یک سرور مجازی ایده آل باید از نظر سرعت، پهنای باند، سخت افزارهای به روز مناسب باشد. با خرید وی پی اس ایران نه تنها از تمام مزایایی که بیان شد، بهره مند خواهید شد، بلکه پشتیبانی 24 ساعته را نیز دریافت می کنید.

بعضی دیگر از مزایای استفاده از سرور مجازی ایران به توضیح زیر است:

  • سرور مجازی پارس وی دی اس در کوتاه ترین زمان ممکن سرور مورد نظرتان در اختیار شما قرار می دهد؛
  • با انتخاب پارس وی دی اس از تجربه سرعت با سخت افزارهای نسل G8 در کنار هارد SSD بهره مند خواهید شد؛
  • در هر ساعتی از شبانه روز این امکان را دارید که سرور خود را مدیریت کنید؛
  • به کارگیری تکنولوژی فایروال سرور شما را از حملات DDOS در امان نگه می دارد؛
  • با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه از امکانات و خدمات بی شماری بهره مند خواهید شد.

در نهایت با انتخاب درست و به موقع سرور مجازی شاهد رشد و توسعه کسب و کار خود باشید. پارس وی دی اس گام به گام در راستا پیشرفت همراه شماست و با ارائه مشاوره های تخصصی به پیشرفت شما یاری می نماید. پس با تصمیم گیری درست یک بار برای همواره آینده کسب و کارتان را تغییر دهید.

منبع: شبکه چی
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 713

به "سرور مجازی ایران کسب و کار شما را متحول می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرور مجازی ایران کسب و کار شما را متحول می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید