(عکس) تصاویر نگران کننده از مچ پای کنعانی زادگان

به گزارش مجله کامسا، مصاف پرسپولیس مقابل سپاهان همانطور که انتظار می رفت، سخت و پرتنش دنبال شد و حالا یحیی گل محمدی علاوه بر نگرانی هایی که بابت اعلام رای کمیته انضباطی در ذهن دارد، شرایط دو مهره کلیدی خود را نیز نامساعد و مبهم می بیند.

(عکس) تصاویر نگران کننده از مچ پای کنعانی زادگان

بلافاصله پس از سرانجام ملاقات برابر سپاهان و زمانی که سیامک نعمتی در حال ورود به تونل بود، تصاویر ضبط شده نشان می داد که کتف مدافع پرسپولیس آسیب دیده و او چند دقیقه ای هم با همین شرایط در بازی مانده است. نعمتی زمانی که قصد سوار شدن به اتوبوس را داشت، کتفش را آتل بندی نموده بود و هنوز نمی توان گفت که به دربی می رسد یا خیر.

یک روز بعد هم خبر بد دوم برای پرسپولیسی ها از راه رسید و عکس هایی از مچ پای محمدحسین کنعانی زادگان منتشر شد، که نشان از آسیب جدی روی رباط مچ پای این بازیکن ملی پوش داشت و حالا شنیده ها حاکی از آن است که رباط خارجی مچ پای محمدحسین کنعانی زادگان پاره شده است.

با این وصف حتی اگر کنعانی زادگان با درد و با زور قرص و آمپول به دربی که یک مسابقه بسیار حساس و پراهمیت برای طرفداران و همینطور سرمربی پرسپولیس به شمار می رود، برسد، که البته احتمال شدنی شدن همین موضوع هم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است، ممکن است شرایط کنعانی زادگان برای بازی های آینده با توجه به اینکه باید مقابل مهاجمان آماده استقلال بازی کند، سخت تر هم بشود.

بی شک یکی دیگر از افرادی که این روز ها شرایط محمدحسین کنعانی زادگان را به دقت زیر نظر دارد، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی است که در بازی های اخیر نشان داده روی این بازیکن حساب ویژه ای باز نموده است؛ فاصله زیادی با آغاز بازی های سرنوشت ساز تیم ملی نداریم و مصدومیت احتمالی کنعانی زادگان می تواند یکی از همان خبر های خیلی بد برای سرمربی و اهالی فوتبال در ایران باشد.

با تمام این ها، پزشکان باشگاه پرسپولیس این روز ها بیش از هر کسی در جریان جزئیات مصدومیت کنعانی زادگان قرار دارند و باید دید درنهایت چه تصمیمی در قبال این بازیکن برای حضور یا عدم حضور در دربی پایتخت اتخاذ خواهند کرد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 17 خرداد 1400 بروزرسانی: 17 خرداد 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 696

به "(عکس) تصاویر نگران کننده از مچ پای کنعانی زادگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) تصاویر نگران کننده از مچ پای کنعانی زادگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید