مازیار زارع از سرمربیگری ملوان کناره گیری کرد

به گزارش مجله کامسا، سرمربی تیم فوتبال ملوان با انتشار متنی در اینستاگرام خود جدایی اش را از این باشگاه بیان نمود.

مازیار زارع از سرمربیگری ملوان کناره گیری کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مازیار زارع، سرمربی تیم فوتبال ملوان با انتشار پستی در صفه شخصی اش با هواداران این تیم خداحافظی کرد.

متن این پست به شرح زیر است:

همه چیز از سه سال پیش شروع شد، یک چالش تازه در تیم رویاهایم. امروز که این متن را برای عاشقان قوی سپید می نویسم با تمام وجود می خواهم از هواداران ملوان تشکر کنم، برای همراهی و همدلی شان، برای فرصتی که به مازیار زارع جوان در سال اول دادند، برای حمایت کم نظیر و جشن باشکوه قهرمانی مان در سال دوم و عشق و صبوری شان که پشتیبانی ما در سال سوم سخت کارم به عنوان سرمربی بود.

ماندگاری در ماراتن لیگ برتر برای همه ما بسیار پرچالش تر و طاقت فرساتر از جنگ صعود شد. چالشی بزرگ که در 4 فصل اخیر ازجمله فصل جاری گریبان سه تیم تازه صعود کرده را گرفت و در نهایت سقوطشان را رقم زد.

قطعا برای من و ملوان ماندگاری در لیگ برتر افتخار نخواهد بود، اما این مهم را در سالی انجام دادیم که پیش فصل نامطلوبی را پشت سر گذاشتیم که اگر در سرانجام این پیش فصل، مهندس پوررشید ناجی ملوان نمی شد و دلسوزانه و خالصانه بدون هیچ مسئولیت رسمی به کمک مان نمی آمد، اتفاقی برای ملوان می افتاد که پیش از سه سال اخیر هر سال در حال تکرار بود. قطعا همه ما به خاطر ملوان بسیار به اشکان پوررشید بدهکاریم. برای همه خدماتی که به عشق مشترک شهرمان کرده.

نمی خواهم بدون اشاره به برخی روز های بسیار سختی که در این فصل داشتیم، حرف هایم را تمام کنم. عواطف و احساسات هواداران ملوان را در آن لحظات با تمام وجود درک می کنم، چون خودم یک هوادار بزرگ ملوانم و می دانم تا چه حد مردمم می توانند از ننتیجه یک بازی اندوهگین شوند و بابت هر کدام از این نتایج که مسئولیتش تمام و کمال با من بوده، عذرخواهم.

مدت ها پیش تصمیم را به هزاران دلیل گرفتم و اعلامش کردم، اما حالا که با واقعیت آن روبرو شدم، متوجه سنگینی بغضم می شوم که چگونه باید از خانواده ام جدا شوم. خانواده ای که به جرأت از کودکی بیشتر زمان زندگی ام را در کنارش بودم و برایش جنگیدم و هرچه دارم و ندارم از آن است.

می خواهم برای اعتمادی که از روز اول از سوی عزیزان به بنده شد و از فرصتی که در اختیارم قرار گرفت، ابتدا از همه هواداران وفادارمان و سپس پژمان نوری، اشکان پوررشید، تمام بازیکنان و عوامل تیم و باشگاه بزرگ ملوان تشکر کنم.

ملوان بزرگ بندرانزلی اصالت و هویت فوتبال کشور عزیزم ایران است و نیاز به حمایت جدی و عملی دارد و در سرانجام این تمام کاری نبود که آرزویش را داشتم و می توانستم برای ملوان انجام دهم. ایمان دارم روزی با ملوان جشنی بسیار باشکوه تر از خرداد 1401 خواهیم گرفت.

با بهترین و زیباترین آرزو ها برای ملوان و عاشقانش.

سرانجامی پیام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 خرداد 1402 بروزرسانی: 1 خرداد 1402 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1295

به "مازیار زارع از سرمربیگری ملوان کناره گیری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازیار زارع از سرمربیگری ملوان کناره گیری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید