مالک شهر خودرو: دچار مشکل خانوادگی شده ایم

به گزارش مجله کامسا، مالک باشگاه شهر خودرو خراسان گفت: اختلافات خانوادگی در همه جا رخ می دهد و باید با آرامش تصمیم گرفت.

مالک شهر خودرو: دچار مشکل خانوادگی شده ایم

به گزارش خبرنگاران، فرهاد حمیداوی در جمع خبرنگاران در خصوص استعفای سرآسیایی از شهرخودرو بیان کرد: نمی دانم به یکباره چه اتفاقی افتاد که تصمیم به این کار گرفت. شاید بهتر می بود سرآسیایی با تمرکز بیشتری تصمیم به این کار می گرفت و در این شرایط به تمرکز همگان برای دیدار فردا کمک می کرد.

وی ادامه داد: به هر شکل ما باید این را بپذیریم که به مربیان جوان و بومی میدان بدهیم و برای همین هم ما ایشان را بعد از رفتن گل محمدی به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم. سرآسیایی یکی از سرمایه های این باشگاه و این شهر است و سال ها در همین مشهد و برای این شهرخودرو زحمت کشیده و نباید به راحتی اجازه دهیم در این باشگاه نباشد.

حمیداوی افزود: هنوز درباره استعفای سرآسیایی جلسه ای تشکیل ندادیم و فقط به دلیل کمبود زمان تا بازی با سایپا کوزین را به عنوان سرمربی معرفی کردیم و باید به سرآسیایی هم زمان بدهیم تا بیشتر فکر کند. ما برنامه ای برای از دست دادن سرمایه های باشگاه نداریم و در جلسه هیات مدیره که بعد از بازی با سایپا برگزار خواهد شد، نظر خواهیم داد و او هم تا آن زمان در آرامش و سر صبر بیشتر فکر می کند.

مالک باشگاه شهر خودرو ادامه داد: فعلا تمام تمرکزمان روی بازی با سایپا است و هواداران پرشورمان یک نتیجه خوب دیگر می خواهند. هر چند باید قبول کنیم با این اتفاق شوک به ما وارد شد ولی خودم از دیروز به مشهد آمدم و با بازیکنان صحبت کردم تا در آرامش کامل فقط به بازی فکر کنند. دیدار فردا بسیار سخت و سایپا تیم منسجمی است و دو تساوی با تیم های بالای جدول داشته اند.

وی شرح داد: به لطف حضرت حق فوتبال خراسان دو فصلی در اوج به سر می برد و توقع هواداران نیز از تیم ما به شدت بالا است و این هم لطف امام رضا(ع) است. انشالله با کمک هواداران و سایر عوامل باشگاه از این مسایل عبور می کنیم و به امید برد مقابل سایپا و شادی دل هواداران با شعار یا امام رضا(ع) وارد زمین می شویم.

حمیداوی اظهار کرد: به هر حال مسایل خانوادگی مربوط به درون خانواده است و ممکن است اختلافات خانوادگی در همه جا رخ دهد ولی ما نباید اجازه دهیم این مسایل به بیرون کشیده شود و باید در آرامش تصمیم بگیریم و درون خودمان مسائل را حل کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 172

به "مالک شهر خودرو: دچار مشکل خانوادگی شده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالک شهر خودرو: دچار مشکل خانوادگی شده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید