پاداشی که به جای مطالبات بانوی کماندار محاسبه شد!

به گزارش مجله کامسا، عضو پیشین تیم ملی کامپوند می گوید فدراسیون تیروکمان قصد داشته پاداش کمیته المپیک را به جای حق و حقوق و مطالبات 7 سال ورزش حرفه ای اش محاسبه کند.

پاداشی که به جای مطالبات بانوی کماندار محاسبه شد!

مریم رنجبر در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: پس از پیگیریهای فراوانی که برای دریافت حقوق و پاداش مدال آوری در مسابقات آسیایی و جهانی داشتم، دو هفته پیش نجاری مدیر تیم های ملی تیروکمان طی تماس تلفنی به من گفت از طرف کمیته ملی المپیک 13 میلیون بابت کل مطالبات و حق و حقوقی که از سال 89 تا 96 طلب داشتم به حساب فدراسیون واریز شده که برای دریافت آن ابتدا باید نامه رسید خود را مبنی بر این که دیگر مطالبه ای از فدراسیون ندارم، امضا کنم.

وی گفت: با پیگیری صورت گرفته از طرف کمیته ملی المپیک متوجه شدم این مبلغ به عنوان پاداش به خاطر مدال آوری که طی 7 سال فعالیت ورزش حرفه ای در تیروکمان داشتم به حساب فدراسیون واریز شده نه برای محاسبه حق و حقوق و مطالبات طی این سالها.

رنجبر اضافه نمود: پس از صحبت با رییس کمیته ملی المپیک بابت مبلغ واریز شده به حساب فدراسیون، او به من تاکید نمود که حق و حقوق و مطالبات شما ربطی به کمیته ملی المپیک ندارد و این موضوع باید از طرف وزارت ورزش و فدراسیون پیگیری گردد، در حقیقت این مبلغ در جهت حمایت از ملی پوشان کشورمان به عنوان پاداش به شما اختصاص داده شده است.

رنجبر با اظهار شرمندگی و معذرت خواهی از رییس کمیته ملی المپیک به خاطر قصور صورت گرفته از سوی فدراسیون، اضافه نمود: این مساله شوک بزرگی از طرف فدراسیون به من بود که قابل بخشش نیست.

وی در خاتمه همچنین از پیگیری حق و حقوق و مطالباتش توسط کمیته ملی المپیک اطلاع داد و گفت: آقای صالحی امیری به من قول داد که هفته آینده شخصا پیگیر این موضوع خواهد بود تا به مطالبات و حق و حقوق از دست رفته خود در طی این سالها، دست پیدا کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 587

به "پاداشی که به جای مطالبات بانوی کماندار محاسبه شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداشی که به جای مطالبات بانوی کماندار محاسبه شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید