انتها قاتل سریالی زنان گیلانی

به گزارش مجله کامسا، قاتل سریالی زنان معروف به خفاش شب گیلان که متهم به قتل هشت زن و تکه تکه کردن اجساد بعضی قربانیان بود با تایید حکم مجازاتش سحرگاه دیروز در زندان لاکان به دار مجازات آویخته شد.

انتها قاتل سریالی زنان گیلانی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه خبرنگاران، تحقیقات برای رازگشایی در این پرونده از اوایل اردیبهشت 95 و به دنبال کشف بقایای جسد زنی در منطقه ای جنگلی در حوالی رشت در دستور کار پلیس نهاده شد. ماموران در آنالیز پرونده افراد ناپدید شده پیروز به شناسایی هویت مقتول شدند.

آنالیز ها نشان داد، زن میانسال پس از ترک خانه اش به طرز مرموزی ناپدید شده بود. با شناسایی هویت مقتول، ماموران دریافتند پس از جنایت، تلفن همراه و طلاهای او سرقت شده است.

چند روز بعد بقایای جسد زنی دیگر در حاشیه شهر رشت پیدا شد. پیکر زن میانسال پس از قتل تکه تکه شده و داخل کیسه ای مشکی نهاده شده بود.

در ادامه بقایای سومین جسد هم داخل کیسه ای مشکی در رشت کشف شد. جسد این زن نیز پس از قتل، تکه تکه شده بود.

جنایتکار سنگدل آذر سال 95 چهارمین زن را هم به قتل رساند. او پس از قتل زن میانسال، جسد او را داخل کیسه ای مشکی قرار داده و در سیاهکل رها نموده بود.

ماموران با آنالیز فرضیه شکار زنان در پوشش مسافربر به مرد 40 ساله ای به نام فرزاد رسیدند و او را دستگیر کردند. با اعترافات فرزاد معین شد او با یاری همسر دومش این جنایت ها را مرتکب شده بود.

تحقیقات پلیسی نشان داد، فرزاد و همسر دومش مدتی بعد از ازدواج با هم نقشه سرقت از زنانی که شرایط اقتصادی خوبی داشتند و طلا و جواهرات همراهشان بود را طراحی کردند.

شیوه کار آنها به این ترتیب بود که سوار بر خودروی پراید خاکستری رنگ شان شده و بعد از پرسه زدن در خیابان های حاشیه شهر رشت ابتدا طعمه هایشان را سوار می کردند، بعد همسر او پیاده می شد و فرزاد با روسری زنان را خفه می کرد.

فرزاد در ادامه جسد را به حمام خانه اش انتقال می داد و در آنجا آنها را تکه تکه می کرد. ماموران که احتمال می دادند، فرزاد مرتکب قتل های دیگری هم شده باشد، به بازپرسی ها از او ادامه دادند تا این که مرد جنایتکار لب به اعتراف گشود و راز سه جنایت مشابه دیگر خود را در سال های 87 و 88 فاش کرد و گفت: بعد از این سه قتل توبه کردم اما هفت سال بعد توبه ام را شکستم و به قتل زنان ادامه دادم.

بازپرسی ها ادامه داشت تا این که قاتل خونسرد راز هشتمین جنایتش را هم افشا کرد و گفت: این زن را هم به عنوان مسافر سوار نموده و در جاده طارم خفه نموده و جسدش را رها کردم.

پرونده قاتل خونسرد، با صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری یک استان گیلان ارسال شد که در آنجا فرزاد فقط ارتکاب سه قتل را قبول کرد و مدعی شد، اعترافات قبلی اش تحت فشار بوده است.

قضات دادگاه کیفری استان گیلان بعد از محاکمه فرزاد و همسرش، وارد شور شده و قاتل سریالی را به قصاص و همسرش را به حبس محکوم کردند. این رای در دیوان عالی کشور تایید و سحرگاه دیروز در زندان لاکان اجرا شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 488

به "انتها قاتل سریالی زنان گیلانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها قاتل سریالی زنان گیلانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید