پشت پرده دیدار کی روش و جواد نکونام در هتل

به گزارش مجله کامسا، پیش از آغاز اردوی دیروز، کارلوس کی روش سرمربی کنونی تیم ملی به طور اتفاقی در هتل المپیک با جواد نکونام سرمربی تیم فولاد برخورد کرد تا اولین ملاقات این دو یار قدیمی پس از بازگشت کارلوس کی روش به نیمکت تیم ملی اینگونه اتفاق بیفتد. او که قصد داشت برای صرف ناهار به یکی ار رستوران های هتل برود، به طور اتفاقی جواد نکونام را دید و او را در آغوش گرفت. رابطه ای که هیچ گاه کم و یا محو نشده و دو طرف همواره از احوال یکدیگر با خبر بوده اند.

پشت پرده دیدار کی روش و جواد نکونام در هتل

جواد نکونام سرمربی فولاد که تیمش اردوی 6 روزه ای در تهران را شروع نموده و قرار است دو ملاقات محبت آمیز انجام دهد، ساعتی با کارلوس کی روش به طور خصوصی صحبت کرد و هیچکدام از این دو هنوز در این خصوص حرفی نزده اند که چه صحبت های بین این دو رد و بدل شده است. چیزی که قطعی شده، این است که نکونام در اردوی اتریش همراه با تیم ملی قطعا حضور نخواهند داشت و فدراسیون و باشگاه فولاد برای حضور جواد نکونام هرکدام موضعی متفاوت را اعلام نموده اند.

احسان اصولی سخنگوی فدراسیون در این خصوص گفته که جواد نکونام هم سرمربی فولاد خواهد ماند و هم به عنوان یاری مربی در تیم ملی فعالیت داشت. صحبتی که با واکنش حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد همراه شد و او این گفته را تکذیب کرد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 29 شهریور 1401 بروزرسانی: 29 شهریور 1401 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1189

به "پشت پرده دیدار کی روش و جواد نکونام در هتل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده دیدار کی روش و جواد نکونام در هتل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید