به آنهایی که شبانه رای را به سود استقلال صادر کردند تبریک می گویم

به گزارش مجله کامسا، به گزارش خبرنگاران، سیروس پورموسوی پس از شکست 2 بر صفر دوشنبه شب تیمش برابر استقلال گفت: به بازیکنان و کادر فنی استقلال به خاطر این پیروزی تبریک می گویم. اما تبریک اصلی من به کسانی است که شبانه رای را صادر کردند و در حق مردم جم اجحاف کردند.

به آنهایی که شبانه رای را به سود استقلال صادر کردند تبریک می گویم

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

وی با اشاره به رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص تکرار این بازیکن که استقلالی ها به بهانه داشتن 25 درصد اعضای تیم شان به کرونا حاضر به سفر نشدند گفت: به آقای صالحی می گویم که صددرصد اشتباه کردند در صدور رای. نامه داریم که تعداد بازیکنان کرونایی استقلال تایید نشد و 25 درصد را نداشتند. بازیکنان استقلال هم خودشان می دانستند که بازنده بازی هستند.

سرمربی تیم پارس جنوبی ادامه داد: ما به این رای اعتراض داشتیم اما کسی گوش نکرد. به ما تا پنجم مرداد وقت داده بودند که مدرک بدهیم اما روز چهار مرداد رای را صادر کردند!

پورموسوی اظهار داشت: آقای صالحی نامه ای که کمیته مسابقات اعلام نموده است به استقلال که کرونایی ها باشگاه 25 درصد تایید شده است را به ما نشان دهید. من این نامه را منتشر می کنم. این وسط یکی می خواهد مصلحت اندیشی کند. همین کارهاست که باعث می گردد فوتبال ایران پیشرفت نکند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 197

به "به آنهایی که شبانه رای را به سود استقلال صادر کردند تبریک می گویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به آنهایی که شبانه رای را به سود استقلال صادر کردند تبریک می گویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید