توسعه ایران در گرو رشد همسایگان

به گزارش مجله کامسا، خبرگزاری خبرنگاران- معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: راه آهن خواف - هرات نماد اراده ای در ایران است که قوی بودنش را در منطقه ای قوی و توسعه اش را در رشد همسایگان می یابد.

توسعه ایران در گرو رشد همسایگان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، آقای علیرضا معزی دیروز (پنجشنبه) در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، به بخش هایی از سخنان رئیس جمهور در آیین افتتاح خط راه آهن خواف - هرات اشاره نمود و نوشت: ایران و افغانستان را نه فقط جغرافیا و همسایگی که تاریخ و فرهنگ و نه فقط هم زبانی که هم دلی به هم گره زده است و نیک می دانیم که همدلی از همزبانی خوش تر است.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در ادامه نوشته است: وقت آن است که دو ملت، پیوند ها را نه فقط در گذشته که در آینده ببینند، اینک هنگامه هم سرنوشتی است که مرز ها از بیگانگی می گویند و راه ها و پل ها از یگانگی.

آقای معزی افزوده است: راه آهن خواف - هرات نماد اراده ای در ایران است که قوی بودنش را در منطقه ای قوی و توسعه اش را در رشد همسایگان می یابد. این ابَر رویداد در شرق ایران با زیرساخت های ریلی، جاده ای و بندری، نوید رونق و پیشرفت برای ایران و افغانستان است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 426

به "توسعه ایران در گرو رشد همسایگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه ایران در گرو رشد همسایگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید