راهکارهایی برای افزایش میل جنسی زنان

به گزارش مجله کامسا، یکی از دلایل شایع اختلاف و جدایی بین زوجین، کم شدن میل جنسی زن است. برای افزایش میل جنسی بانوان بایستی در ابتدا علت این اختلال را دریافت و سپس به درمان آن با استفاده مواد خوراکی همچون خرما، ژل رویال، زنجبیل و ... پرداخت.

راهکارهایی برای افزایش میل جنسی زنان

یکی از مسائل زناشویی شایع در بین جوانان، کم شدن میل جنسی زوجین است. افزایش میل جنسی بانوان و یا افزایش میل جنسی در آقایان هر کدام به نوبه خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید به آن اهمیت داده شود. در صورتی میل جنسی در زن و شوهر یا یکی از آن ها کم باشد، امکان مکوششی شدن زندگی وجود دارد. در این مطلب قصد داریم به افزایش میلی جنسی بانوان و اهمیت آن صحبت کنیم.

کاهش میل جنسی در بانوان که به اصطلاح سرد مزاجی نیز نامیده می شود باعث سرد شدن روابط عاطفی و احساسی بین زوجین شده و گاها باعث اختلافات شدید و حتی طلاق می شود. در صورت بروز این مشکل باید با تقویت قوای جنسی بانوان و ایجاد راهکارهایی به جنگ این بیماری رفت تا هرچه سریعتر و قبل از مکوششی شدن زندگی درمان شود.

انواع اختلال در میل جنسی بانوان

میل جنسی بانوان به صورت های مختلفی با اختلال روبرو می شود. این اختلال می تواند به صورت کم شدن میل جنسی بروز کند. کم شدن میل جنسی خود می تواند به دو صورت مداوم یا مقطعی باشد. بانوانی که دچار کم شدن میل جنسی می شوند ممکن است تنها در اوقاتی از ماه (که البته توانایی برقراری رابطه جنسی دارند) میل جنسی کمی داشته باشند و ممکن است در تمام مدت یک ماه میل زیادی به برقراری رابطه جنسی از خود نشان ندهند. در مقابل بعضی از بانوان به هیچ وجه علاقه ای به برقراری رابطه جنسی از خود نشان نمی دهند. افزایش میل جنسی بانوان در هر دو صورت باید در اولویت قرار گرفته و تا به معضلی حل نشدنی تبدیل نشده رفع شود.

مطالب مرتبط: تقویت قوای جنسی زنان با طب سنتی

آنالیز علل کاهش یا قطع میل جنسی در بانوان

از نظر علمی سه علت ممکن است برای ایجاد اختلال در میل جنسی بانوان موثر و تاثیرگذار باشند. سایق های (حالت برانگیختگی) جنسی ، انگیزش ها و پاسخدهی به محرک های جنسی، این سه عامل هستند.

سایق ها عموما ژنتیکی هستند. به این معنا که مسائل به وجود آمده برای میل جنسی زنان به صورت ژنتیکی ایجاد شده است. برای درمان این مشکل و افزایش میل جنسی بانوان باید با استفاده از مواد خوراکی و در موارد پیشرفته با استفاده از داروهای مختلف، شرایط عادی را به بانوی سردمزاج برگرداند.

انگیزش ها اما ریشه در روان بانوان دارند. این مشکل، بر اثر موارد مختلف روانی برای زن ایجاد می شود. برای مثال خشونت در رابطه جنسی زوجین باعث ایجاد حس خوبی در زن نخواهد شد و به مرور زمان برای وی سردمزاجی را به همراه خواهد داشت. رابطه های نامشروع و ناموفق گذشته و یا دیدن صحنه های دردناک نیز می تواند از عوامل روانی برای کاهش میل جنسی باشد. افزایش میل جنسی بانوان در این مورد باید با یاری روانشناس انجام شود تا ذهنیت بد وی و خاطرات نامربوطی که از رابطه جنسی در ذهن وی مانده از بین برود.

در مقابل همسر وی نیز باید با لطافت بیشتر و با احساس مضاعف همراه با عشق بازی های مردانه باید به او حس آرامش را القا کند. مرد باید بداند که افزایش میل جنسی همسرش به نفع خود او نیز خواهد بود!

اما در خصوص سوم که پاسخ دهی مناسبی به محرک های جنسی داده نمی شود. محرک های جنسی زنان که در قسمت های مختلفی از بدن وی جای گرفته است به درستی عمل نمی نمایند و همین موضوع می تواند کاهش میل جنسی را در پی داشته باشد.

تمامی موارد گفته شده احتیاج به درمان دارند و باید با استفاده از روش های مختلف کاری کرد تا افزایش میل جنسی اتفاق بیافتد.

حتما بخوانید: بازگرداندن میل جنسی مثل روزهای اول آشنایی

نقش مردان در افزایش میل جنسی بانوان

مردان نقش مهمی در این موضوع ایفا می نمایند. مردان باید کوشش نمایند به روش های گوناگون همسر خود را برای رابطه جنسی ترغیب نمایند. خرید هدیه ساده ترین قدم برای این موضوع است. گل برای ترغیب بانوان به شرکت در رابطه جنسی معجزه می نماید.

در گام بعدی مرد باید تا مدتی هر آنچه که همسرش دوست دارد را انجام دهد. محیط فراهم شده برای رابطه جنسی خود از عواملی است که باعث افزایش میل جنسی بانوان می شود. مردان باید محیط را عاشقانه نمایند. استفاده از گل و شمع و محیطی نیمه روشن احساس خوبی به بانوان می دهد. مرد در هنگام برقراری ارتباط نیز نباید به قسمت هایی از بدن زن که وی را اذیت می نماید دست بزند. پوزیشن انتخاب شده باید بر اساس میل زن باشد و خلاصه هر آنچه را که وی دوست دارد فراهم شود.

اگر تمامی شرایط گفته شده به نحوی خوب و البته طبیعی انجام شود، مطمئن باشید بعد از مدتی شاهد افزایش میل جنسی همسر خود خواهید بود.

خوراکی هایی برای افزایش میل جنسی بانوان

برای افزایش میل جنسی بانوان مصرف مواد غذایی و خوراکی با طبع گرم توصیه می شود. همانطور که از اسم بیماری سردمزاجی پیداست، این بیماری باعث سرد شدن بدن و همچنین سرد شدن مغز می شود و راه درمان سردمزاجی نیز استفاده از مواد طبیعی با طبع گرم است.

یکی از مواد موثر در افزایش میلی جنسی بانوان خرماست. خرما در تقویت قوای جنسی معجزه می نماید. این میوه خوشمزه نه تنها برای بانوان بلکه برای مردان نیز مفید است. بهتر است زوج ها به صورت مداوم از خرما استفاده نمایند.

یکی از مواد خوراکی که کمتر به آن توجه می شود، ژل رویال است. ژل رویال که از فراورده های زنبور عسل است تاثیرات شگرفی در رفع کردن ناباروری دارد. در کنار تاثیر بر ناباروری، این ماده که به شدت گرم است برای افزایش میل جنسی بانوان موثر و مفید است. این ماده اگر به همراه عسل مصرف شود تاثیرات فوق العاده بهتری خواهد داشت.

گیاه پنج انگشت هم از جمله گیاهانی است که از آن داروهای گیاهی مختلفی ساخته شده که همگی نقش افزایش میل جنسی بانوان را دارند. این گیاه تنظیم نماینده هورمون های بدن زنان است و به همین وسیله مسائل ژنی به وجود آمده در بدن بانوان را رفع نموده تا میل بیشتری به رابطه جنسی داشته باشند.

میگو ، زردک ، زنجبیل یا زنجفیل ، انجیر و فندق نیز تاثیرات فوق العاده ای در تقویت قوای جنسی و همچنین افزایش میل جنسی بانوان دارند که نمی توان به این سادگی ها از آن چشم پوشید.

گروه سلامت خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 449

به "راهکارهایی برای افزایش میل جنسی زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهایی برای افزایش میل جنسی زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید