راه اندازی مرکز نوآوری دیزاین انتخاب در دانشکدگان هنرهای زیبا دانشگاه تهران

به گزارش مجله کامسا، خبرنگاران ؛ انتخاب الکترونیک به عنوان گروه صنعتی پیشگام در ایجاد ارتباط تخصصی میان دانشگاه و صنعت، با دانشکدگان هنرهای زیبای دانشگاه تهران تفاهم نامه ای در زمینۀ توسعۀ همه جانبۀ همکاری های آموزشی و پژوهشی امضا کرد.

راه اندازی مرکز نوآوری دیزاین انتخاب در دانشکدگان هنرهای زیبا دانشگاه تهران

به گزارش واحد ارتباط با رسانه گروه انتخاب الکترونیک، هدف از این تفاهم نامه، بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های دانشگاه برای انجام طرح ها و ایده های خلاقانه با هدف خلق ارزش در حوزه های مختلف مورد احتیاج گروه انتخاب، به وسیله استقرار مرکز نوآوری دیزاین گروه انتخاب (اسنوا لب) در محل دانشکدگان هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد.

بر اساس تفاهم انجام شده، مقرر گشت به منظور توسعۀ این مرکز در فاز دوم، زمینی از طرف دانشگاه تهران در اختیار گروه صنعتی انتخاب الکترونیک قرار داده گردد تا بواسطۀ سرمایه گذاری این گروه صنعتی برای ساخت و بهره برداری مشترک از مجموعه صورت گیرد. یکی از مهمترین موضوعات این تفاهم، حمایت گروه صنعتی انتخاب از توسعۀ رشته های آموزشی است.

بر اساس مذاکرات انجام شده در این راستا، راه اندازی رشتۀ تخصصی طراحی محصول با گرایش های لوازم خانگی، مبلمان و روشنایی در مقطع کارشناسی ارشد، از مهم ترین برنامه های پیش رو قلمداد گشت. از دیگر مفاد این تفاهم نامه، می توان به ایجاد بانک های اطلاعاتی از محققین و متخصصین فعال دانشگاهی در زمینۀ اجرای طرح های تحقیقاتی و پژوهشی، اجرای خاتمه نامه های تحصیلات تکمیلی در زمینه های مورداحتیاج گروه انتخاب، تألیف یا ترجمۀ کتاب، مشارکت و همکاری در برگزاری همایش های علمی و هنری و نیز استفاده از ظرفیت دانشگاه در برقراری ارتباط با مؤسسات و مجامع مرتبط ملی و بین المللی اشاره نمود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 25 مرداد 1402 بروزرسانی: 25 مرداد 1402 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1329

به "راه اندازی مرکز نوآوری دیزاین انتخاب در دانشکدگان هنرهای زیبا دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی مرکز نوآوری دیزاین انتخاب در دانشکدگان هنرهای زیبا دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید