شناسایی 125 احتیاج فناورانه صنایع استان سمنان

به گزارش مجله کامسا، خبرنگاران/سمنان مدیرعامل شرکت شهرک های استان سمنان گفت: تا به امروز 125 احتیاج فناورانه صنایع استان سمنان شناسایی شده که از این تعداد 29 مورد رفع شده است.

شناسایی 125 احتیاج فناورانه صنایع استان سمنان

حسن آل بویه 20آذرماه با اعلام این خبر اضافه نمود: 83 واحد صنعتی فناور و دانش بنیان در سایت فن بازار منطقه ای استان سمنان ثبت شده است.

وی با اشاره به ثبت 16 تقاضای فناورانه در فن بازار منطقه ای استان سمنان، بیان نمود: 143 محصول از واحدهای صنعتی فناور و دانش بنیان در سامانه فن بازار منطقه ای استان به ثبت رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ادامه داد: این محصولات در بخش های مختلف نرم افزاری، الکترونیکی، معدنی، فلزی، شیمیایی، پزشکی و دارویی توسط این واحدهای دانش بنیان و فناور درسایت http://semnan.techmart.ir ثبت شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان به ثبت نام 283 کاربر در سایت فن بازار منطقه ای استان اشاره و بیان نمود: صاحبان واحدهای فناور و دانش بنیان می توانند برای توسعه فروش و صادرات محصولات در سامانه ثبت نام نمایند.

آل بویه با اشاره به فعالیت فن بازار منطقه ای در 2 بخش بازار فیزیکی و بازار مجازی، توضیح داد: سرعت بخشی در فرآیند مبادله فناوری بین عرضه نمایندگان و متقاضیان فناوری از اهداف راه اندازی فن بازار مجازی است.

وی با بیان اینکه سامانه فن بازار فرصتی را برای صاحبان فناوری محصولات فراهم می نماید تا محصول خود را معرفی نمایند، اضافه نمود: آشنایی متقاضیان فناوری با محصولات عرضه شده و بیان نیازهای فناورانه به تولیدنماینده محصولات فناور از دیگر ویژگی های این سایت مجازی است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان اظهار داشت: تا به امروز، کارگزاری فن بازار منطقه ای استان حدود 200 مورد قرارداد بازاریابی و فروش را منعقد کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 423

به "شناسایی 125 احتیاج فناورانه صنایع استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی 125 احتیاج فناورانه صنایع استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید