شناورسازی 2 ساعته ادارات شهر تهران از 7 تا 9 صبح

به گزارش مجله کامسا، استاندار تهران جزییات شناورسازی 2 ساعته فعالیت ادارات شهر تهران را تشریح کرد.

شناورسازی 2 ساعته ادارات شهر تهران از 7 تا 9 صبح

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در خصوص مصوبات شورای هماهنگی ترافیک استان با اشاره به هماهنگی جهت کاهش پیک ترافیکی مهرماه گفت: به منظور کاهش پیک ترافیکی مهرماه مصوب شد آغاز کار ادارات و سازمان های شهر تهران از ساعت 7 تا 9 صبح به صورت شناور در نظر گرفته شده و مطابق این مصوبه تغییری در مقدار حضور کارمندان در طول روز مطابق ضوابط و مقررات در محل کار ایجاد نخواهد شد و متناسب با ساعت ورود کارمندان به صورت شناور در محل کار، ساعت انتها کار در همان روز به صورت شناور مشخص می گردد.

وی اضافه نمود: ساعت آغاز خدمات رسانی بانک ها ساعت 7 صبح و زمان حضور کارمندان در بانک ساعت 6:30 می باشد.

استاندار تهران در خصوص ساعت فعالیت مدارس مطرح کرد: ساعت فعالیت شیفت صبح مقاطع متوسطه 7:30 و مقاطع ابتدایی شهر تهران 8:30 در نظر گرفته شد.

منصوری سپس گفت: ساعت آغاز به کار شیفت صبح کارخانجات و کارگاه ها 6 صبح مشخص شده که متناسب با آن سایر شیفت های کاری کارخانجات و کارگاه ها انجام می گردد.

وی در خصوص سایر مصوبات اظهار داشت: هر گونه تردد، تخلیه و بارگیری کامیونت و کامیون از ساعت 6:30 تا 9 صبح ممنوع می باشد و پلیس راهور نسبت به اجرای طرح تشدید، برخورد و اعمال قانون با متخلفین توقف های غیرمجاز و سد معبر اقدام می نماید.

استاندار تهران اضافه نمود: مقرر شد تا فرمانداران استان نسبت به پیگیری و ساماندهی سرویس مدارس در قالب کارگروه ماده 18 و با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش و سایر دستگاه های متولی اقدام نمایند.

وی بعلاوه اظهار داشت: این مصوبات برای مهرماه اعمال و بازخورد آن مبنای تصمیمات بعدی خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 4 مهر 1401 بروزرسانی: 4 مهر 1401 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1192

به "شناورسازی 2 ساعته ادارات شهر تهران از 7 تا 9 صبح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناورسازی 2 ساعته ادارات شهر تهران از 7 تا 9 صبح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید