فراخوان حضور شرکت های کوچک و میانه در برنامه شتابدهی تجاری

به گزارش مجله کامسا، مرکز دائم صادرات و سرمایه گذاری (PEIC) فراخوان پذیرش در برنامه شتابدهی صادرات را با همکاری مرکز بین المللی تجارت (ITC) و سازمان توسعه تجارت ایران (ITPO) به عنوان بخشی از پروژه توسعه تجاری اتحادیه اروپا-ایران خاطرنشان کرد.

فراخوان حضور شرکت های کوچک و میانه در برنامه شتابدهی تجاری

مدت برگزاری این برنامه یک ساله است و هدف از آن رشد شرکت های کوچک و میانه متعلق به کسب وکارهای جوان است.

سرفصل های آموزش در این دوره عبارت است از: ارزیابی، آمادگی و صادرات، انتخاب بازار هدف، مطالعه عمیق و میدانی بازار هدف، تنظیم استراتژی ورودی به بازار، لجستیک، خدمات پس از فروش در بازار، فروش، تأمین اقتصادی و انتقال پول.

علاقه مندان برای شرکت در این رویداد باید شرایط لازم را داشته باشند؛ این شرایط عبارت اند از: سن کارفرمایان بین 18 تا 35 سال باشد؛ کسب وکارهایی که بیش از یک سال از ثبت آن ها گذشته باشد؛ کسب وکارهای رسمی و ثبت شده؛ تعهد با اتمام دوره؛ داشتن یک مدل کسب وکار بین المللی؛ موفقیت در بازار داخل؛ داشتن کاتالوگ، اسناد مرتبط، وب سایت و رسانه های اجتماعی؛ تسلط کافی به زبان انگلیسی؛ ظرفیت فراوری کافی محصولات و یا خدمات که در فرآیند ارزیابی آمادگی صادرات دارند و در تأمین نمونه های محصولات و هزینه های لجستیک آن برای انتقال به بازار هدف توانمندی داشته باشند.

بنگاه های پذیرفته شده در این برنامه، مهارت های فنی و دانش لازم را برای ورود به فضای مجازی کسب می نمایند.

حضور در این برنامه برای صاحبان کسب وکارهای کوچک و میانه ضروری است. آن ها می توانند با حضور در این رویداد برنامه جامع درباره صادرات، مطالعه بازار، بازاریابی و عملیات صادرات و اقتصادی را دریافت نمایند؛ به مربیان مجرب دسترسی داشته باشند و برنامه کسب وکار خود را برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی نمایند. بعلاوه می توانند به وسیله شناخته شدن در بازار داخلی و بین المللی به وسیله مرکز بین المللی تجارت شناخته شوند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه شتابدهی تجاری از اینجا وارد شوند. بعلاوه علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 با شماره تلفن 9107337 با داخلی 210 تماس بگیرند.

مدت این دوره 12 ماه و ظرفیت پذیرش محدود است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1091

به "فراخوان حضور شرکت های کوچک و میانه در برنامه شتابدهی تجاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان حضور شرکت های کوچک و میانه در برنامه شتابدهی تجاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید