فکری آماده قدم های بعدی؛ دو برد تا بهترین استقلال تاریخ

به گزارش مجله کامسا، هفته دوازدهم برای استقلال، می تواند فرصتی برای محکم کردن جایگاه در صدر جدول باشد. تیم فکری در یک بازی نه چندان سخت، روبروی سایپا قرار می گیرد و تیم های دوم و سوم جدول یعنی صنعت نفت و سپاهان، با هم بازی می کنند. این یعنی استقلالی ها با بردن سایپا، فاصله شان حداقل با یکی از دو تیم تعقیب کننده را بیشتر خواهند کرد. با این حال، فکری می تواند به فکر یک دستاورد بزرگ دیگر هم باشد. 6 امتیاز از دو بازی آینده با ساپیا و نفت مسجدسلیمان، او را تبدیل به بهترین مربی استقلال تا این مقطع از فصل خواهد کرد.

فکری آماده قدم های بعدی؛ دو برد تا بهترین استقلال تاریخ

استقلالی ها از 11 بازی برگزار شده لیگ، 22 امتیاز دارند و با بردن سایپا، به 25 امتیاز می رسند. آماری که آخرین بار، پرویز مظلومی در لیگ پانزدهم توانسته بود به آن برسد. مظلومی لیگ یازدهم، از این هم بهتر عمل کرد و از 12 بازی ابتدایی 26 امتیاز گرفت. پیروزی در هفته سیزدهم و بردن نفت مسجدسلیمان اما، استقلال را به 28 امتیاز می رساند. آماری که در نوزده دوره گذشته لیگ برای استقلال، بی سابقه بوده است.

استقلال لیگ های اول، ششم و یازدهم از 13 هفته ابتدایی 27 امتیاز گرفت که بهترین عملکرد این تیم تا این هفته از لیگ برتر است. منصور پورحیدری، صمد مرفاوی و پرویز مظلومی، مربیان استقلال در این فصول بودند. جالب اینکه دو نفر از این سه نفر، در کادر فعلی محمود فکری حضور دارند. کادری که در کنار هم، می توانند استاندارد قبلی باشگاه را جابجا کنند و به رکورد امتیازات تازه ای، در هفته سیزدهم برسند. این بار، آن ها می خواهند جهت تا خاتمه با اقتدار طی شود و مثل تجربه های قبلی، در قدم های آخر از سایر مدعیان عقب نیفتند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 503

به "فکری آماده قدم های بعدی؛ دو برد تا بهترین استقلال تاریخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری آماده قدم های بعدی؛ دو برد تا بهترین استقلال تاریخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید