مشت محکمی بر دهان بدخواهان پیوستگی خاک روسیه خواهیم زد

به گزارش مجله کامسا، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طی سخنانی نسبت به انجام هر گونه اقدام و کوشش برای به چالش کشیدن پیوستگی خاک کشورش توسط کشورهای بیگانه هشدار داد.

مشت محکمی بر دهان بدخواهان پیوستگی خاک روسیه خواهیم زد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

بر اساس این گزارش، ولادیمیر پوتین طی سخنانی با انتقاد صریح از شایعاتی که اخیراً مبنی بر دست اندازی ظالمانه روسیه بر منابع طبیعی سیبری عنوان می شوند، گفت که طرح چنین مباحثی در میان افکار عمومی اشتباه است.

رئیس جمهور روسیه بدون اشاره به اینکه کدام شخص یا گروهی چنین سخنانی مطرح نموده، نسبت به عواقب تند و جدی چنین اظهاراتی هشدار داد.

پوتین گفت: هر کسی بخواهد تلاشی در راستای جدا کردن حتی ذره ای از خاک روسیه داشته باشد، باید متوجه باشد که ما مشت محکمی بر دهان آنها خواهیم کوبید تا دیگر قادر به انجام چنین اقداماتی نباشند.

وی همچنین تقویت و به روز رسانی دائمی نیروها و تجهیزات نظامی ارتش روسیه را در راستای همین اقدام دانست.

هنوز معین نیست روی سخنان پوتین دقیقاً خطاب به کدام شخص یا گروهی بوده است؛ اما به تازگی شایعاتی در فضای مجازی مطرح شده که مادلین آلبرایت وزیر خارجه اسبق آمریکا طی اظهاراتی، مالکیت روسیه بر منابع طبیعی سیبری را ظالمانه و نامشروع خوانده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 705

به "مشت محکمی بر دهان بدخواهان پیوستگی خاک روسیه خواهیم زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشت محکمی بر دهان بدخواهان پیوستگی خاک روسیه خواهیم زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید