نظر مرجانه گلچین درباره فعالیت مجازی سلبریتی ها

به گزارش مجله کامسا، فارس/ مرجانه گلچین بازیگر تلویزیون و سینما گفت: واقعا سعی می کنم درباره آنچه تخصصی ندارم نظری ندهم. اصولا کار درستی نیست و مثل این می ماند که من بازیگر که رشته تخصصی بازیگری خواندم بیایم و درباره کار تخصصی یک پزشک صحبت کنم و نظر بدهم.

نظر مرجانه گلچین درباره فعالیت مجازی سلبریتی ها

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

مرجانه گلچین بازیگر تلویزیون و سینما که این روزها مشغول بازی در سریال نوروزی بوتیمار به کارگردانی علیرضا نجف زاده است، درباره فعالیت خود در فضای مجازی گفت: این روزها خیلی در فضای مجازی فعالیت ندارم گرچه در گذشته هم جزو فعالین این عرصه نبودم.

در این سالها سعی کردم درباره مواردی که جزو دغدغه ام هست در صفحه شخصیم هم صحبت کنم. مثل محیط زیست، کادر درمان، کرونا و مرگ و میرهای آدم های اطرافمان.

این بازیگر درباره سلبریتی هایی که در خصوص همه موارد در صفحه شخصی شان اظهار نظر می نمایند، همچنین بیان داشت: من واقعا سعی می کنم درباره آنچه تخصصی ندارم نظری ندهم. اصولا کار درستی نیست و مثل این می ماند که من بازیگر که رشته تخصصی بازیگری خواندم بیایم و درباره کار تخصصی یک پزشک صحبت کنم و نظر بدهم.

در این شرایط طبیعی است که من بازیگر تخصص آن پزشک را ندارم و معتقدم هر کسی را برای کاری آفریدند. ما مسئولیت اجتماعی داریم و حرفه ما طوری است که بی واسطه با مردم درگیر هستیم و باید در حوزه هایی اظهار نظر کنیم که خودمان آن را تجربه کردیم.

برای مثال اگر من از آلودگی هوا صحبت می کنم نفس خودم هم تنگ شده است و مادرم در منزل از این آلودگی اذیت می گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 10 فروردین 1400 بروزرسانی: 10 فروردین 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 579

به "نظر مرجانه گلچین درباره فعالیت مجازی سلبریتی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر مرجانه گلچین درباره فعالیت مجازی سلبریتی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید