ویزای آمریکای حمید فرخ نژاد چقدر آب خورد؟ (ویزای آمریکا)

به گزارش مجله کامسا، حمید فرخ نژاد با اظهار نظرهایی که پس از خروج از کشور نموده است، دست همه همکارانش در پروژه سریال سقوط را توی پوست گردو گذاشته و اصلا برایش مهم نیست که سرنوشت این سریال و زحمت همکاران چه می گردد.

ویزای آمریکای حمید فرخ نژاد چقدر آب خورد؟ (ویزای آمریکا)

اگر علاقمند به دریافت خدمات ویزای آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور آمریکا از نیویورک، واشنگتن، لس آنجلس، سان فرانسیسکو و لاس وگاس دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

خبرنگاران- محمد بیاتی: هنرمندان و علی الخصوص بازیگران در این روزها و با توجه به جهت گیری و عکس العمل آنها در روبروه با حوادث اخیر کشور به 3 دسته تقسیم شده اند.

یکم افرادی که روی موج سوار نشده اند و نسبت به سوء استفاده از حوادث اخیر هشدار داده اند که البته مورد حمله بی وقفه رسانه های معلوم الحال واقع شده اند و همه جور برچسبی به آنها زده اند.

دوم هنرمندان پر تعدادی که از ترس مورد حمله واقع شدن و قضاوت شدن و حملات به صفحات مجازی شان، سکوت نموده اند.

سوم هنرمندانی که چشم بسته و بی محابا هر مولفه ای که نزدیک به حاکمیت و منافع ملی است را به باد انتقاد تند گرفته اند و گویی با اهریمن اساطیری روبرو شده اند و برای خود نقش رستم دستان قائلند و حال آنکه جرات انتقاد کوچکی از تجزیه طلبی شبکه هایی مثل اینترنشنال را ندارند. شبکه ای که بی محابا چنگ در صورت ملی مردم ایران انداخته و با هر حیله ای متوسل می گردد تا تفرقه بیافکند . البته نمی توان گفت این دسته سوم متوجه این نیرنگ شبکه سعودی نشده اند چرا که بسیار عیان است که اینترنشنال به جنگ با تمامیت ارضی و ملیت ما ایرانی ها آمده است.

  • حمید فرخ نژاد با چه حیله ای کشور را ترک کرد؟ | حتی خط موبایلش را هم فروخت
  • سرنوشت پرداخت میلیاردیِ فارابی به حمید فرخ نژاد چه شد؟

بخش قابل تامل در این دسته بندی افرادی هستند که در میان دسته سوم جای دارند اما از فرط خودخواهی زرنگ بازی شان از پیش لو می رود. کسانی از سالهای گذشته برنامه ریزی نموده اند و خانواده شان را به خارج از کشور فرستاده اند و در این سالها فقط به پر کردن جیبشان فکر نموده اند و منتظر مانده اند تا کار خودشان نیز درست گردد و سپس بار و بندیل را جمع نموده و می روند و هنوز گرد رسیدنشان به آن ور آب به زمین ننشسته، آغاز می نمایند به بد و بیراه گفتن به حاکمیت و منافع ملی.

افرادی که سالها در پروژه های مختلف سینمایی کشور با دستمزدهای میلیاردی سرمایه روی هم انباشته اند و دستشان به دهانشان رسیده و به قول خودشان ماهانه فقط چندین هزار دلار هزینه تحصیل فرزندشان در خارج کشور است .

درست حدی زدید منظور ما کسی نیست جز حمید فرخ نژاد . بازیگر سینما که چند روز پیش به وسیله قطر از کشور خارج شده و پس از خروج اقدام به اعلام مواضعی براندازانه در قبال کشور نموده است.

بگذارید روایت چند روز اخیر زندگی ایشان را مرور کنیم.

جنابشان! تا چند روز پیش در پروژه سریال سقوط در حال بازی بوده است و سرش گرم کارش. به محض اینکه فیلمبرداری به سرانجام می رسد و دستمزد طبق معمول میلیاردی اش را که می گیرد و همکارانش در این پروژه را در آغوش می گیرد و آرزوی موفقیت برای آنها می نماید و طبق عادت ادای مرام و معرفت در می آورد از آنها خداحافظی نموده و خیلی بی سر و صدا به خارج از کشور می رود و فورا ارکان مملکت را به باد ناسزا می گیرد.

او با اینکه ممنوع الخروج بوده ، خانه سینما را واسطه نموده و تعهد داده که می خواهد به خانواده اش سر بزند اما غافل از آنکه او اموالش را فروخته است و می خواهد برود که برنگردد. جالب آن است در این مدتی که میخواسته از کشور خارج گردد به خاطر اینکه مسئله ای سر راهش پیش نیاید دیگر به قول خودش به فکر مردم نبوده و سرش را پایین انداخته و با خودخواهی تمام دنبال رتق و فتق امور خارج شدنش بوده است.

از طرفی با اظهار نظرهایی که پس از خروج نموده است، دست همه همکارانش در پروژه سریال سقوط را توی پوست گردو گذاشته و اصلا برایش مهم نیست که سرنوشت این سریال و زحمت همکاران چه می گردد.

درست در زمانی که همین مردم به واسطه شرایط مالی و تحریم ها و البته حواشی حوادث اخیر با مشکلاتی مالی دست و پنجه نرم می نمایند جناب فرخ نژاد نمی تواند از دستمزد میلیاردی اش بگذرد. منتظر می ماند کار تمام گردد و پولش را بگیرد و خداحافظ شما! او که در نقش های امنیتی نیز بازی نموده است حالا خیلی روشن دست خودخواهی اش را رو نموده است که چقدر دنیال پر کردن جیبش بوده است و تنها دنبال همین بوده است.

جنابشان !بدون آنکه فکر کند افاضاتش چقدر می تواند هزینه داشته باشد برای همه کسانی که در پروژه سریال سقوط زحمت کشیده و عرق ریخته اند، به گرمی از آنها خداحافظی می نماید و دیگر برایش مهم نیست چه بر سر سریال می آید. همکارانی که در نامه ای که خطاب به فرخ نژاد منتشر کردند، بیش از هر چیز از بی معرفتی اش گلایه نموده اند.

آیا این کار امثال فرخ نژاد جز موج سواری و بی معرفتی و سوء استفاده از شغلی شهره به نام بازیگری نیست؟ وقتی ایشان حتا به فکر همکارانی نیست که تا چند روز پیش زحمت کشیدنشان را دیده و در کنارشان بوده، چگونه می تواند به فکر مردمی باشد که اصلا چیزی از غم و اندوه و دغدغه آنها نمی داند.

حال بگذریم که بی مسئولیتی در تعهدی که با ضمانت خانه سینما به مراجع امنیتی داده چقدر می تواند برای هنرمندانی دیگر مشکل ایجاد کند و باعث بی اعتمادی نهادهای امنیتی به جامعه بازیگران گردد.

جناب فرخ نژاد از قدیم گفته اند مرغی که انجیر میخورد نوکش کج است! نه شما. بهتر است به تفریحاتتان آن ور آب برسید و مردم را به حال خود بگذارید و اینقدر از واژه ای به نام مردم و شغلی به نام بازیگری سوء استفاده نکنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آذر 1401 بروزرسانی: 30 آذر 1401 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1227

به "ویزای آمریکای حمید فرخ نژاد چقدر آب خورد؟ (ویزای آمریکا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای آمریکای حمید فرخ نژاد چقدر آب خورد؟ (ویزای آمریکا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید