بومی سازی 2700 قطعه کالای صنعت نفت در نفت و گاز مارون

به گزارش مجله کامسا، مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون از بومی سازی حدود 2 هزار و 700 قطعه کالاهای صنعت نفت در سال 99 در این شرکت اطلاع داد و گفت: این بومی سازی با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و توان داخلی شرکت محقق شده است.

بومی سازی 2700 قطعه کالای صنعت نفت در نفت و گاز مارون

حمید کاویان امروز (شنبه، چهارم بهمن ماه) در حاشیه بازدید از بیست وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفت وگو با خبرنگار شانا اضافه نمود: پارسال هم 5 هزار و 400 قطعه کالا در این شرکت بومی سازی شد و این راستا با جدیت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه صنعت نفت باید از همه ظرفیت های موجود برای حمایت از سازندگان و پیمانکاران ایرانی استفاده کند، ادامه داد: شرکت نفت و گاز مارون که هفت مخزن کلیدی نفت کشور را راهبری می نماید، این رویکرد حمایتی را در همه جنبه های کاری خود مدنظر دارد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون از تحقق بیش از 100 درصدی برنامه فراوری تکلیفی شرکت نفت و گاز مارون در 9 ماه سال جاری اطلاع داد و اضافه نمود: این شرکت در صورتی که هرگونه تصمیمی مبنی بر افزایش سطح فراوری نفت گرفته گردد، برای بازگشت به سطح فراوری پیش از تحریم آمادگی کامل دارد.

وی به فعالیت های این شرکت در حوزه مسئولیت اجتماعی اشاره نمود و گفت: افزون بر هزینه کرد در بخش هایی مانند احداث مدارس، آبرسانی و...، نفت و گاز مارون پروژه های مختلفی را برای جمع آوری گازهای همراه نفت با همکاری شرکت های بخش خصوصی در حال انجام دارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 505

به "بومی سازی 2700 قطعه کالای صنعت نفت در نفت و گاز مارون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بومی سازی 2700 قطعه کالای صنعت نفت در نفت و گاز مارون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید