تصاویری چندش آور اما تامل برانگیز!

به گزارش مجله کامسا، اکنون که فرضیه های متعددی در رابطه با انتقال ویروس کرونا به وسیله سرویس های بهداشتی به گوش می رسد محققان با عکسبرداری های چندبعدی و پیشرفته حقایقی را در رابطه با سرویس های بهداشتی نشان دادند.

تصاویری چندش آور اما تامل برانگیز!

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران ، یک کمپانی تحقیقاتی که بیشتر بر روی موضوعات شیمیایی کار می نماید عکس هایی با سرعت بالا گرفت تا نشان دهد در سرویس های بهداشتی و به خصوص هنگام کشیدن سیفون چه رخ می دهد.

بر اساس تصاویری که ثبت شده به خوبی دیده می گردد که در هنگام کشیدن سیفون انگار که انفجاری از پریدن جرم و میکروب به سمت بالا رخ می دهد.

این مطالعات نشان داد که کشیدن سیفون در توالت های فرنگی، اجزای بالقوه و قطرات آلوده به ویروس کرونا تا ارتفاع سه فوت بالا می پرند.

این تصاویر ثابت می نماید که در توالت های فرنگی ابتدا باید باید در آن بسته گردد سپس افراد اقدام به کشیدن سیفون نمایند در غیر اینصورت اگر سرویس با فرد قبلی آلوده به ویروس کرونا شده باشد این ویروس ها تا ارتفاع سه فوتی بالا می پرند.

وقتی سیفون توالت فرنگی کشیده می گردد به ظاهر چیزی دیده نمی گردد اما این تصاویر که با دوربین های پیشرفته و با سرعت بسیار بالا گرفته شده اند نشان می دهد که انگار انفجاری در دهانه رخ می دهد که قطرات را به سه فوت بالاتر پرتاب می نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 358

به "تصاویری چندش آور اما تامل برانگیز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویری چندش آور اما تامل برانگیز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید