شوک به تیم ملی؛ احتمال لغو ملاقات با اکوادور

به گزارش مجله کامسا، تیم ملی فوتبال ایران روز 16 خرداد در دیداری تدارکاتی در کانادا به مصاف تیم ملی فوتبال این کشور می رود. چهارشنبه شب بود که حمید استیلی مدیر تیم ملی ایران در یک گفتگوی تلویزیونی اطلاع داد ایران بعد از کانادا، در روز 21 خرداد دیداری تدارکاتی با اکوادور برگزار می نماید.

شوک به تیم ملی؛ احتمال لغو ملاقات با اکوادور

با این حال هنوز سه روز از اعلام این خبر نگذشته است که احتمال لغو بازی با اکوادور و تغییر کلی برنامه های تیم ملی ایران مطرح شده است. مهمترین موضوع ظاهراً محل برگزاری بازی با اکوادور است که تا به امروز هیچ شهری نهایی نشده است.

حتی بحث برگزاری بازی ایران - اکوادور در کشور اسپانیا هم به میان آمد که با مخالفت فدراسیون فوتبال ایران روبرو شد چرا که فرصتی برای گرفتن ویزا و سفر دوباره به اروپا برای تیم دراگان اسکوچیچ مهیا نبود.

استیلی امروز آدینه گفت: هنوز زمین بازی با اکوادور تعیین نشده است. اگر قرار به برگزاری بازی خارج از کانادا است، باید هر دو تیم شرایطش را داشته باشند. حتی صحبتی از اسپانیا شد که برای ما و آن ها مقدور نبود.

وی از کوشش فدراسیون برای پیدا کردن یک جایگزین برای اکوادور در صورت لغو این بازی اطلاع داد و گفت: دنبال این هستیم که اگر بازی با اکوادور نشد، با سنگال در روز های 12 یا 14 ژوئن (22 یا 24 خرداد) در استادیوم آزادی بازی کنیم. وزارت خارجه در این مورد به ما یاری نموده است و ارتباط خوبی وجود دارد.

مدیر تیم ملی ایران که با استادیوم تبادل نظر می کرد، در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است ایران هم با کانادا و اکوادور بازی کند و هم با سنگال؟ توضیح داد: خیر این امکان نیست.

به گفته استیلی، در صورت لغو بازی با اکوادور، ایران بعد از انجام بازی با کانادا این کشور را ترک می نماید و برای ملاقات با سنگال به تهران بر می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 15 تیر 1401 بروزرسانی: 15 تیر 1401 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1132

به "شوک به تیم ملی؛ احتمال لغو ملاقات با اکوادور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به تیم ملی؛ احتمال لغو ملاقات با اکوادور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید