لزوم برخورد با سوءاستفاده کنندگان از واکسن پاکبانان

به گزارش مجله کامسا، وزیر بهداشت به رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور داد با سوء استفاده کنندگان از تزریق واکسن به پاکبانان در آبادان برخورد شود.

لزوم برخورد با سوءاستفاده کنندگان از واکسن پاکبانان

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری مهر، سعید نمکی، گفت: متأسفانه با خبر شدیم که بعضی از مدیران و کارمندان منتسب به شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان از این حرکت خدا پسندانه و خیرخواهانه برای گروهی که در معرض شدید آلودگی با پسماندهای آلوده قرار دارند، سو استفاده و واکسن تزریق کرده اند.

وی اضافه نمود: این در حالی است که تا به امروز مسئولین ارشد وزارتخانه که مستمراً در بازدیدهای میدانی در معرض گرفتاری با ویروس هستند و به عنوان گروه اولویت دار پزشکی حق استفاده از واکسیناسیون را دارند به نفع نیازمندان دیگر، از این حق قانونی، شرعی و عرفی خود گذشتند گروهی که در اولویت های سوم و چهارم می باشند چنین سوءاستفاده ای کرده اند.

وزیر بهداشت تاکید کرد: ضروری است در اسرع وقت، معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی در اسرع وقت عزل گردند.

نمکی ادامه داد: تمامی کسانی که عامداً با این رفتار غیرمنصفانه و سوءاستفاده همراهی کرده اند و کسانی که به نحو ناشایست و ناعادلانه واکسینه شده اند، به مراجع قانونی معرفی شوند.

وی اضافه نمود: نتیجه حداکثر تا پایان وقت اداری فردا شنبه 1400/1/28 به اینجانب گزارش شود. بدیهی است هرگونه تکرار این قبیل موارد با برخورد محکم تری روبرو خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 656

به "لزوم برخورد با سوءاستفاده کنندگان از واکسن پاکبانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم برخورد با سوءاستفاده کنندگان از واکسن پاکبانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید