لیگ برتر فوتبال به تعویق می افتد؟

به گزارش مجله کامسا، مسابقات فصل نو لیگ برتر فوتبال ایران به احتمال برای یک هفته به تعویق می افتد.

لیگ برتر فوتبال به تعویق می افتد؟

به گزارش ایسنا، امروز اخباری مبنی بر تمایل بیش از 10 باشگاه لیگ فزونی برای تعویق فصل تازه لیگ برتر فوتبال منتشر شد. علاوه بر این مساله، نکاتی وجود دارد که می تواند باعث تعویق هفته نخست لیگ بیست و سوم گردد و مطابق اطلاعات به دست آمده فدراسیون فوتبال به صورت تلویحی با درخواست این 10 باشگاه لیگ فزونی موافقت نموده است.

به نظر می رسد فدراسیون فوتبال در وهله نخست از این نظر نسبت به درخواست باشگاه ها بی میل نیست که هنوز دو استادیوم به صورت کامل برای میزبانی مسابقات آماده نشده اند.

علت دیگر اینکه احتمال عدم آماده سازی کارت بازی تمام عوامل و بازیکنان و کادر فنی تیم ها تا سرانجام هفته جاری وجود ندارد و معین نیست که به موقع تمام کارت ها صادر می شوند یا خیر.

مهم تر از دو علت قبلی اینکه زیرساخت های حضور بانوان در تمام شهرها هنوز آماده نیست. به همین دلیل امروز محمدرضا کشوری فرد، سرپرست سازمان لیگ با ارسال نامه ای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، با توجه به ایمیل ارسالی فیفا در مورد الزام ورود بانوان به استادیوم ها در مسابقات لیگ برتر خواهان معین تکلیف و کسب مجوز از مراجع ذی صلاح برای حضور بانوان تماشاگر در لیگ برتر شد.

منابع مطلعی در ارتباط با ایسنا این مساله را تایید نموده اند که اگرچه طبق برنامه، کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته اول را اعلام نموده اما در صورتی که این سه مشکل رفع نشوند احتمال تعویق یک هفته ای مسابقات فصل تازه لیگ برتر وجود دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1402 بروزرسانی: 9 مرداد 1402 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 1323

به "لیگ برتر فوتبال به تعویق می افتد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال به تعویق می افتد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید