ورود دستگاه قضا به موضوع حریق در پتروشیمی خارگ، تعقیب کیفری مسببین حادثه

به گزارش مجله کامسا، خبرنگاران/بوشهر رییس دادگستری خارگ از تشکیل پرونده قضایی در پی حریق یکی از کارخانه های پتروشیمی جزیره خارگ اطلاع داد.

ورود دستگاه قضا به موضوع حریق در پتروشیمی خارگ، تعقیب کیفری مسببین حادثه

رضا حاجب فرد در مورد آتش سوزی پتروشیمی جزیره خارگ گفت: در پی این حادثه یکی از کارخانه های پتروشیمی جزیره خارگ دچار حریق شد که بلافاصله دستگاه قضایی جهت آنالیز موضوع و دستورات قضایی به قضیه ورود کرد.

وی با بیان اینکه علت این حادثه به علت نشت مواد نفتی بوده که موجب ایجاد انفجار و آتش سوزی شده است، اضافه کرد: در پی این آتش سوزی تعداد پنج نفر کارگر در حین تعمیرات دچار صدمه شدند که یک تن از این افراد فوت و مابقی جهت درمان به بیمارستان اعزام شدند.

حاجب فرد اظهار کرد: دستورات قضایی برای تشکیل پرونده صورت گرفته است و جهت آنالیز دقیق تر علت وقوع حادثه کارشناس و بازرسین مربوطه به محل اعزام خواهند شد.

وی اضافه کرد: این موضوع به دقت آنالیز خواهد شد و در صورت احراز هر گونه تقصیر و یا سهل انگاری از ناحیه شخص یا اشخاصی در بروز حادثه یاد شده، مسببین تحت تعقیب کیفری قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبرنگاران، علاوه بر فوتی اول حادثه آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی خارگ، یکی دیگر از مصدومان نیز که با وخامت حال و درجه شدید سوختگی به مراکز درمانی اعزام شده بود ظهر دیروز در بیمارستان جان باخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: kamsaco.ir شناسه مطلب: 387

به "ورود دستگاه قضا به موضوع حریق در پتروشیمی خارگ، تعقیب کیفری مسببین حادثه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود دستگاه قضا به موضوع حریق در پتروشیمی خارگ، تعقیب کیفری مسببین حادثه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید